Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Vědomostní kvíz pod jasanem
Vědomostní kvíz pod jasanem
Společenské akce

Vědomostní kvíz pod jasanem

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Středočeský kraj nebo navštivte Společenské akce v celé ČR.
Zábava pro všechny věkové kategorie, soutěží čtyřčlenná družstva.
Hlavní cena 4 volné vstupenky na koncert Anety Langerové.
Začínáme ve čtvrtek 13. dubna od 18.00 v Kině Sokol Nymburk.

1. Nymburského kvízu se může zúčastnit libovolný počet nejvýše čtyřčlenných týmů (věkově bez omezení). Tým si volí své jméno, pod kterým následně startuje.

2. Týmy písemně odpovídají celkem na 56 otázek, které jsou rozděleny do 5 kol po 10 otázkách + 1 otázka závěrečná bonusová.

3. Každé kolo má 10 základních otázek a vždy jednu malou bonusovou, což je zpravidla uhádnutí nějakého čísla s vazbou k tématu kola. Otázky čte moderátor a současně jsou promítány data projektorem. Část otázek může být zvukových i obrazových.

4. Na zodpovězení každé otázky je 1 minuta, pokud výslovně není stanoveno jinak.

5. Bonusová otázka je vždy tipovací.

6. V každém kole se střídají různá témata, první kolo je vždy téma Nymburk.

7. Moderátor vyhodnotí každé kolo a prozradí správné odpovědi. Za správnou odpověď je 1 bod, za špatné odpovědi se body neodečítají.

8. Startovné za každého účastníka činí 80 Kč. Každý soutěžící platí startovné v plné výši, a to i v případě, že se zúčastní pouze části kvízu.

9. Tři nejlepší družstva obdrží ceny a jedna speciální cena je také za závěrečnou bonusovou, tipovací otázku, což je lahev sektu. Tu vyhraje tým s nejbližším tipem ale jen v případě, že nejde o vítěze celého kvízového večera. Pokud nejlépe odpoví vítěz večera, cenu získává ten tým, který má další nejbližší tip.

10. Během hry je zakázáno jakkoliv používat zařízení s přístupem na internet, stejně tak kalkulačky, encyklopedie, slovníky atd.

11. Tým odevzdává soutěžní formulář s odpověďmi vždy po konci kola, odevzdané odpovědi jsou konečné a nelze je dodatečně měnit. Je žádoucí, aby odpovědi byly psány čitelně.

12. Na jednu otázku je možné uvést vždy jen jednu odpověď, v opačném případě bude odpověď automaticky neuznána.

13. Reklamace na odpověď, která nebyla týmu uznána, je možná jen za předpokladu doložení důvěryhodným zdrojem a to vždy o přestávce mezi jednotlivými koly. Na jiné reklamace se nebere zřetel.

14. Při rovnosti pořadí dává na závěr moderátor 57. otázku, která je rovněž tipovací a záleží, kdo se nejvíc přiblíží správné odpovědi.

Provozovatel

Kino Sokol Nymburk

Tyršova 6
288 02 Nymburk
Tel.:
+420 731 830 251
Email:
kino.sokol@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.kinon...
GPS:
50,185035 15,039570
 
 

Cena

Cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Pěšky kolem Československa za 39 dní – Jan Rendl

Cestovatel a dobrodruh Honza Rendl se vrací do Nymburka. Ve foyer kina vám představí svou cestu podél Československých hranic.
Nymburk, Středočeský kraj

Nymburské posvícení

Tradiční Nymburské Posvícení zná své datum!
Nymburk, Středočeský kraj

Generace 75 – Nymburk – hotelová loď Florentina

Srdečně vás zveme na koncert s kapelou Generace 75, který se uskuteční v úterý 30. dubna 2024 od 21:00 na nymburském přístavišti přímo na hotelové lodi Florentina!
Nymburk, Středočeský kraj

Lodě na Labi 2024

Setkání milovníků lodí, vodního turismu a vodních sportů, místo konání břeh Labe v Nymburce – strategické místo na páteřní Labské cyklostezce Labská louka – Kolín – Poděbrady – Nymburk – Hamburg.
Nymburk, Středočeský kraj

Vladimír Hron a kapela The Drops Nymburk – hotelová loď Florentina

Přicházíme s pozvánkou na koncert Vladimíra Hrona a kapely The Drops, který bude probíhat na nymburském přístavišti přímo na hotelové lodi Florentina! Připojte se k nám v pátek 3. května 2024 od 19:00 a buďte připraveni na hudební bouři na Labi!
Nymburk, Středočeský kraj

Honza Nedvěd ml. příbuzní

Chceme vás srdečně pozvat na koncert kapely Honzi Nedvěda ml. příbuzní, který proběhne v neděli 5. května 2024 od 19:00 na nymburském přístavišti přímo na palubě hotelové lodi Florentina!
Nymburk, Středočeský kraj

Bleší a vinný trh v Nymburce

Bleší a Vinný trh v sobotu v parku pod Vodárenskou věží!
Nymburk, Středočeský kraj

Čarodějnické rojení na lodi

Přidejte se k nám v úterý 30. dubna na přístavišti v Nymburce, kde na vás čeká nezapomenutelné netradiční setkání s ježibabou a kocourem – a to všechno v maskách! Soutěžte o tu nejlepší masku a vyhrajte krásné ceny, které nejsou určeny pouze pro naše malé čarodějky a čaroděje!
Nymburk, Středočeský kraj

Polabské muzeum – Vlastivědné muzeum Nymburk

Vlastivědné muzeum Nymburk je dlouhodobě uzavřeno z důvodu rekonstrukce.
Nymburk, Středočeský kraj

Lavička Bohumila Hrabala v Nymburku

Dřevěná lavička se sedící sochou Bohumila Hrabala vznikla k příležitosti 100. výročí narození spisovatele a nachází se na náměstí Přemyslovců v Nymburku.
Nymburk, Středočeský kraj

Vyhlídka z věže kostela sv. Jiljí

Vyhlídková věž kostela sv. Jiljí se po dlouhých letech otevřela veřejnosti. Jde o jedinečnou možnost prohlédnout si město z ptačí perspektivy. Věž kostela měří 66 metrů a vede na ni 147 schodů. Spolu s hradbami patří mezi dominanty města.
Nymburk, Středočeský kraj

Secesní vodárenská věž Nymburk

Krásná secesní věž ve tvaru kalicha byla postavena v roce 1904. Jedná se o kulturní památku.
Nymburk, Středočeský kraj

Naučná turistická trasa městem Nymburk

Naučnou turistickou trasu tvoří 68 kovových tabulek rozmístěných převážně v centru Nymburka nebo jeho blízkém okolí. Poznáte nejvýznamnější stavby města, významné rodáky nebo místa spojená s pobytem slavných osobností ve městě.
Nymburk, Středočeský kraj

Nymburská radnice – nejkrásnější městská radnice v ČR

Již poněkolikáté mohli hlasovat obyvatele České republiky v anketě o Nejkrásnější radnici či obecní úřad 2016 a o jejím vítězi už je rozhodnuto. Na prvním místě se v kategorii měst v konkurenci 35 krásných radnic umístila historická radnice města Nymburk.
Nymburk, Středočeský kraj

Historické sklepy pod radnicí s expozicí v Nymburku

Stálá expozice o historii nymburských radnic v goticko-renesančních sklepích staré radnice se nachází na náměstí Přemyslovců v Nymburce.
Nymburk, Středočeský kraj

Kurzy inline bruslení pro všechny

Kurzy inline bruslení pro malé i velké, skupinová a individuální výuka, to vše v Mladé Boleslavi a nově i ve městech Nymburk, Kolín, Plzeň, Opava a Brno.
Nymburk, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Mazedar Indian Restaurant & Bistro v Nymburku

Přijďte k nám posedět nebo si objednejte rozvoz domů či do práce a vychutnejte si pravý „mazedarský“ zážitek z indické kuchyně v Nymburce! Provozujeme restauraci a bistro s nabídkou indické kuchyně.
Nymburk, Středočeský kraj

Charlie’s Coffee & Garden

Manželé Dominika a Karel Palmovi dělali každý něco jiného. Karel byl více než zdatný český kanoista, ale když dostal do rukou rodinný domek v nejvíc romantické uličce Malé Valy, které stojí na místě bývalé opukové hradby, udělal z pádla věšák své krásné kavárny.
Nymburk, Středočeský kraj

Kavárna Další Místo

Kavárna, bistro a pekárna Další Místo se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách v pasáži Grand v Nymburce.
Nymburk, Středočeský kraj

Hrabalův Postřižinský pivovárek

Pivovar Nymburk, Bohumil Hrabal a Postřižiny patří neodmyslitelně k sobě. Známý spisovatel Bohumil Hrabal žil v Pivovaru Nymburk v letech 1919-1947. Život v pivovaru popsal ve své knize Postřižiny. Název Postřižinské pivo dal nymburskému pivu sám mistr.
Nymburk, Středočeský kraj

Andy's Cakes

Zakázková výrobna moderních narozeninových a svatebních dortů, lahodných makronek a dalších laskomin.
Poděbrady, Středočeský kraj

Poděbradský hotel Zámeček

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí moderní komfort ve stylovém prostředí.
Poděbrady, Středočeský kraj

Penzion Obora v Poděbradech

Obora Poděbrady – úchvatné místo uprostřed přírody, a přesto ve městě. Penzion s deseti pokoji a možností snídaní. Restaurace je ideální k pořádání svateb, firemních večírků a rodinných oslav. Součástí je i letní venkovní kiosek.
Poděbrady, Středočeský kraj

Restaurace Obora v Poděbradech

V klidné části Poděbrad naleznete penzion a restauraci Obora, vzdálená je zhruba patnáct minut chůze z centra.
Poděbrady, Středočeský kraj