Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Květinová show Libochovice
Společenské akce

Květinová show Libochovice

Květinové emoce a show ve stylu 1. republiky po přehlídce.
Uvidíte netradiční zpracování květin a aranžmá ve fantazijní části přehlídky s nápaditým scénářem.Pro milovníky svateb nebo pro ty,které je právě téma svatba aktuální bude ve druhé části připravena inspirace, stylově aranžovaná do detailů právě z první republiky, ale nositelná v této době.

Svatební kytice Anette + vizáž líčení a účesy Kateřina Drobná, tato nová kolekce z našich rukou bude následně umístěna ve fotogalerii, pro vaši inspiraci pro novou svatební sezonu.

Uvidíte květiny z květinové dílny Anette, kdy doporučuji navštívit před přehlídkou nebo po přehlídce sklepení domu " U tří Lip" . Ve kterém bude právě probíhat VÁNOČNÍ VÝSTAVA květinových aranžmá, adventních věnců,svícnů a vánočních dekorací,které si můžete zakoupit do svých domovů a načerpat nápady pro své kreativní tvoření.

Na malém sále bude připravena nabídka bižuterních šperků,které můžete zakoupit jako vánoční dárky a současně tam najdete nabídku Mary Kay parfémů a vánočních dárků z kosmetiky.

Ke každému zakoupenému produktu získáte dárek na osobní minikurz líčení do studia K.

Vstupenky na přehlídku jsou již v předprodeji v květinářství Anette, Riegrova 64, Libochovice.

Provozovatel

Anette

Riegrova 6
411 17 Libochovice
Tel.:
+420 603 875 307
Tel.:
+420 603 875 306
Email:
simona@anette.cz
Email:
katerina@anette.cz
WWW:
www.anette.cz
GPS:
50,406400 14,045168
 
 

Vstupné

Cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Zahájení lázeňské sezony 2023 v Lázních Mšené

První květnová sobota je v malebném lázeňském resortu nedaleko Prahy ve znamení tradičního zahájení zahájení lázeňské sezony.
Mšené-lázně, Ústecký kraj

Jarní košt vín

Degustační akce na zámku Pátek nedaleko Loun.
Peruc, Ústecký kraj

Potlach na zámku Pátek

Country minifestival v zahradě zámku Pátek nad Ohří.
Peruc, Ústecký kraj

Hop trop

Trampský koncert v zámecké zahradě.
Peruc, Ústecký kraj

Zámecký park a zahrada Libochovice

V malebné krajině lemované romantickými kopci Českého středohoří se nachází město Libochovice. Toto nenápadné místo nabízí návštěvníkům krásný barokní zámek, na kterém se podílel italský stavitel Antonio della Porta a nejen to. Součástí areálu je také zahrada á la Versailles.
Libochovice, Ústecký kraj

Netopýři na zámku Libochovice

Rodiště slavného přírodovědce a filosofa J. E. Purkyně obklopené rozsáhlou zahradou a parkem dnes poskytuje útočiště vzácným a tajuplným obyvatelům. Zámecká sklepení si za svůj zimní úkryt vybrali vrápenci malí.
Libochovice, Ústecký kraj

Zámecký palmový skleník v Libochovicích

Zámecké skleníky tvoří nedílnou součást zámeckého parku a vypovídají o postupném vývoji parku a jeho zahradní architektury.
Libochovice, Ústecký kraj

Zámek Libochovice s expozicí slavného rodáka Jana Evangelisty Purkyně

Zámek Libochovice se nachází v malebné krajině dolního Poohří lemované romantickými kopci Českého středohoří. Zámek patří mezi nejvýznamnější raně barokní stavby v Čechách. Jeho stavitelem byl italský stavitel Antonio della Porta v letech 1683-1690.
Libochovice, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Beránků

Rodinný hotel s domácí českou kuchyní a pouze s našimi produkty. Pečeme si vlastní chléb. V místě krytý bazén se saunou. Součástí hotelu je hotelová restaurace s venkovním posezením v atriu. Jsme výrobci čokolády přímo z kakaového bobu.
Libochovice, Ústecký kraj

Dvůr Perlová voda

Statek, kde najdete vyhlášenou restauraci, minipivovar Lanýž, ubytování a wellness.
Budyně nad Ohří, Ústecký kraj

Dvorec Černiv

Nově zrekonstruovaný historický statek, který se nachází v Českém středohoří, nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v apartmánech.
Černiv, Ústecký kraj

Hostinec U Šimonů v Levousech u Libochovic

Vesnická hospoda s příjemnou atmosférou rodinného podniku s tradiční českou kuchyní. Ve zdejším vesnickém lokále nebo na letním dvorku vás vždy s úsměvem obslouží.
Křesín, Ústecký kraj