Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Kurzy šití pro začátečníky
Kurzy šití pro začátečníky
Lidová řemesla a trhy

Kurzy šití pro začátečníky

Rádi byste se naučili šít? Chtěli byste si například ušít vlastní triko a mít tak doma originální kousek? Pak jste u nás správně! V Rebelion ateliér Brno jsme naučili šít více než 700 účastníků a nově pro vás otevíráme Rebelion ateliér Praha.
Kurzy šití pro začátečníky jsou určeny těm zájem zájemcům, kteří by se rádi naučili šít. Vůbec nevadí, že jste třeba šicí stroj ani nikdy neviděli. Na stroji vás zaškolíme a postupně si ušijete několik produktů. Těšit se můžete na šití povlaku na polštář, látkové tašky/batohu, kosmetické tašky a celý kurz zakončíte šitím trika.

Kurz má celkově 14 hodin, které jsou rozděleny do 7 týdnů, 2 hodiny týdně. Vybírat si můžete z několika dnů a časů. Kurz má kapacitu maximálně 5 účastníků.

Proto se nemusíte bát, že by na vás lektor neměl čas. Kurz probíhá v centru Prahy, na adrese nám. I. P. Pavlova, hned naproti stanice metra.

Provozovatel

Rebelion ateliér

náměstí I. P. Pavlova 3
120 00 Praha
Tel.:
+420 608 888 803
Email:
info@rebelionatel...
GPS:
50,075125 14,429767
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 500 Kč

 

Časová náročnost

14,0 hodin

 
 

Vánoční bedýnka příběhů

Vyprávění a tvořivé zpracování vánočního příběhu
Praha 2, Praha

České vánoční trhy – Tylovo náměstí

Zveme vás na vánoční trhy, které se konají v Praze 2 na Tylově náměstí u zastávek I. P. Pavlova. Vánoční trhy zde proběhnou od 26. listopadu 2022 do 24. prosince 2022. Vyzdobené stánky budou mít otevřeno od 10 do 19 hodin.
Praha 2, Praha

Antonín Dvořák a sláva

Antonín Dvořák představuje pro českou kulturu zcela výjimečnou osobnost. Jako jednomu z mála českých umělců se mu podařilo získat světovou slávu již během života. Výstava Antonín Dvořák a sláva představuje mnohá ocenění, které skladatel během života posbíral.
Praha 2, Praha

Punč přání pro celou rodinu

Pohádkové představení pro celou rodinu.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Muzeum československých legií v Praze

U příležitosti 100. výročí vzniku samostatného státu zahájilo roku 2018 v suterénu hotelu Legie u křižovatky I. P. Pavlova činnost Muzeum československých legií. Expozice je zaměřena na první odboj.
Praha 2, Praha

Vlastivědné výlety nejen pro Pražany

Nabídka pravidelných organizovaných vlastivědných výletů po celé České republice.
Praha 2, Praha

První Drink & Draw v Praze

Namalujte si své vlastní dílo za 3 hodiny a bavte se!
Praha 2, Praha

Barley Gallery

Barley Café Gallery vás naladí na kreativní myšlenky s možností načerpání nových sil a pohody.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

B. Braun Café

V budově Lékařského domu na I. P. Pavlova v Praze vznikla jedinečná kavárna, Café B. Braun, jejíž autorkou je Eva Jiřičná. Tento elegantní prostor pro odborná i společenská setkání zástupců lékařské obce i široké veřejnosti navrací budově Lékařského domu ztracenou důstojnost.
Praha 2, Praha

Kavárna Pražírna

Pražírna je vinohradská kavárna, ve které se již léta praží výběrové kávy z celého světa.
Praha, Praha

Hotel Alfons Praha

Dopřejte si zážitkový pobyt daleko od stereotypu všedních dnů. Zažijte 2-denní pobyt v Praze s tématem světoznámého umělce Alfonse Muchy s moderním pojetí.
Praha 2, Praha

Bistro Lasagna Mia

Nové bistro v Ječné ulici nabízí široký výběr domácích těstovin z pravé italské mouky a středomořských pokrmů připravovaných s využitím sezónních surovin, se nachází poblíž náměstí I. P. Pavlova v historické budově Teplotechny.
Praha 2, Praha