Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Kurz Základy úspěšného prodeje
Fotografie Jan Laibl
Společenské akce

Kurz Základy úspěšného prodeje

Kurz pomůže s nalezením vnitřní motivace a chutě prodávat. Zbavíte se obavy vnucování a vytvoříte si návyk pro řešení potřeb zákazníků. Naučíte se jak prodat svůj produkt nebo službu – až k podpisu zákazníka. Odnesete si vlastní systém sebezdokonalování a vlastního koučinku.
Kurz budeme pořádat a vysílat 6. listopadu 18:30 – 21:30.

Zúčastněte přímo ve studiu a získejte možnost konzultovat své dotazy osobně.

O lektorovi:
Začínal jsem jako obchodní zástupce. Jak? Jednoduše, byl jsem hozený do vody. Dělal jsem to, co jsem myslel, že funguje, a poočku vzhlížel ke svým kolegům. Měli neuvěřitelné charisma. Záviděl jsem jim to magické kouzlo, kterým na zákazníky působili. Svůj zásadní rozdíl oproti nim jsem objevil až postupem času. Zajímal jsem se o principy. Pohled na obchod pro mě nabral zcela nový směr. Obchodník s talentem prodává. Jde mu to a třeba ani neví proč. To nebyl můj případ a nebylo na výběr. Na to „proč“ jsem prostě musel přijít. Tak jsem se dostal ke špičkovým obchodníkům. Nové poznatky jsem rovnou kombinoval s praxí u zákazníků.


Zanedlouho jsem měl svůj první prodejní skript a – co byste čekali? Výsledky byly neuvěřitelné. Byl jsem na každou schůzku připravený do absolutního detailu. Nemohlo mě nic překvapit a měl jsem jasný plán prodeje. Nazval jsem ho Platforma 5. To vedlo k mému druhému životnímu zlomu. Začal jsem se o své zkušenosti dělit s kolegy a cíleně pracovat na prodejních technikách. A to už je vlastně moje dnešní největší vášeň. Předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy. Mám úžasnou radost pokaždé, když se i úspěšný obchodník dokáže pozastavit a zdokonalit svoje jednotlivé dovednosti. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.

Ateliér Digifotov vedle OC Chodov a OC Růže. Přibližně 2 minuty od stanice metra C Chodov.

Provozovatel

Ateliér Digifoto

Hráského 25
148 00 Praha 11
Tel.:
+420 739 481 717
Email:
radek@kurzyzive.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,028855 14,490767
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 11 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kluziště Chodov na ledě

Od prosince do ledna se již po čtvrté park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.
Praha 11, Praha

Lollipopz – vánoční koncert

Anet, Amy, Nely, Annie dohromady hudební skupina Lollipopz. Čtyři bláznivé holky, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost a úsměvy na všechny strany.
Praha 11, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Jakuba Staršího v Kunraticích

Sádrový betlém pochází z konce 19. století. Byl vyroben v dílně firmy B. Müllera. Restaurátorské práce v roce 2000 provedl Karel Hasse.
Praha, Praha

Mikulášská nadílka – koncert skupiny Kreyson Memorial

Mikulášský koncert skupin Kreyson Memorial a Bohemica. Mikulášské a další kostými vítány.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Wanadoo aréna v Praze

Unikátní místo plné sportování, především pro děti od 2 do 12 let.
Praha 11, Praha

Vodafone PLAYzone Arena na Chodově

Vodafone PLAYzone Arena vyrostla v pražském obchodním centru Westfield na Chodově. Jedná se o multifunkční esportové centrum, rozkládající se na více než 1000 m², které je vůbec první esportovou arénu v Česku a na Slovensku.
Praha 4, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Westfield Chodov

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 11, Praha

Megaplex Chodov – první megaplex v České republice

Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze. Nabízí celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Columna

Restauraci Columna najdete v budově Centra pohybové medicíny. Interiér restaurace působí dojmem citlivě vytvořeného designového prostředí, které láká k příjemnému posezení v interiéru či na prostorné letní zahrádce.
Praha 4, Praha

Top Hotel Praha

K ubytování hostů slouží více než 500 pokojů a apartmánů. K hotelu náleží rozlehlé parkoviště s 800 místy pro automobily a 30 místy pro autobusy. Hotel se pyšní několika restauracemi s českou i mezinárodní kuchyní a vyhlášeným cateringem.
Praha, Praha

Lokál U Zavadilů v Kunraticích

Nakročeno z centra Prahy nejprve do okrajových částí a pak i do jiných regionů má jeden z nejznámějších gastronomických konceptů u nás. V pražských Kunraticích nově otevřeli Lokál U Zavadilů.
Praha 4, Praha

Paštikárna Melememaso v Praze

Pašikárna s příznačným názvem Melememaso vznikla – asi jako všechny dobré projekty – díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Sešli se dva dlouholetí kamarádi, slovo dalo slovo a pustili se do toho.
Praha 4, Praha