Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Kurz vaření kváskový chléb a zdravé pomazánky
Gastronomické akce

Kurz vaření kváskový chléb a zdravé pomazánky

Naučte se upéct doma pravý kváskový chléb a připravit několik zdravých pomazánek vhodných i pro vegany.

Co se naučíte? Upéct doma – v domácí pekárně nebo troubě – pravý kváskový chléb a připravit několik zdravých pomazánek vhodných i pro vegany.

PROGRAM: • Povídání o tom, proč je kváskový chléb lepší než ten z droždí s ochutnávkou kváskového chleba na sladko. • Návod, jak připravit vlastní kvásek, ukázka aktivace kvásku před pečením • Zadělání a kynutí těsta • Příprava pomazánek – fazolová s pečenou kápií, cizrnová a pohanková "škvarkovka" • Pečení chleba Součástí kurzu je ochutnávka připravených jídel. Co nesníte na místě, odnesete si s sebou.

Termín: NEDĚLE 28. 9. 2014 od 14 hod. (Délka trvání cca 3-4 hodiny podle zručnosti a nálady účastníků.) AKČNÍ ZÁŘIJOVÁ CENA: 990 Kč / osoba (V CENĚ 2LETÝ KVÁSEK, KTERÝ DOSTANETE S SEBOU, SKRIPTA S DETAILNÍM POSTUPEM PŘÍPRAVY CHLEBA )

AKCE: PŘIHLASTE SE A PŘIJĎTE VE DVOU A ZAPLAŤTE KAŽDÝ JEN 800 Kč! Počet míst je omezen na 6! Místo si, prosím, rezervujte do 25. 9. 2014 prostřednictvím formuláře uvedeného níže nebo na e-mailu.

Provozovatel

Studio Cesta ke změně

Bubenská 51
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 605 500 598
Email:
zuzana@vyzivoukez...
Email:
z.komurkova@volny.cz
WWW:
www.vyzivoukezmen...
GPS:
50,105813 14,435383
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 990 Kč

Snížená cena: 800 Kč

Poznámka:

Počet míst je omezen na 6! Místo si, prosím, rezervujte do 25. 9. 2014

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Prague Ice Cream Festival 2023 – zmrzlinový festival v Praze

Přijďte se pobavit s rodinou nebo přáteli na Prague Ice Cream festival – svátek všech druhů zmrzliny. V současné době je zmrzlinový festival Prague Ice Cream Festival největším festivalem svého typu ve střední Evropě.
Praha, Praha

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2023

Pražské Quadriennale (PQ) je největší mezinárodní festival v oblasti scénografie a performance designu, který se odehrává v Praze každé čtyři roky. Jeho 15. ročník proběhne od 8. do 18. června 2023 v areálu Pražské tržnice v Holešovicích.
Praha 7, Praha

Bruslení v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze

Přijďte si zabruslit s celou rodinou do kryté sportovní haly na Výstavišti. Otevřeno máme každý víkend od listopadu do března.
Praha 7, Praha

Noční prohlídka v Mořském světě

Mořský svět je ideální místo pro prožití rodinného výletu. A to nejen ve dne, ale také večer! Každý poslední pátek v měsíci se zde koná noční prohlídka!
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze Holešovicích

Lezení a zábava pro děti a dospělé v největším boulderingovém centru v Praze.
Praha 7, Praha

Studio Alta – multikulturní centrum v Holešovicích

Studio Alta je multikulturní centrum a tvůrčí hub se zaměřením na současný tanec. Ve čtyřech industriálních halách v Holešovicích se nachází divadlo, dvě zkušebny pro umělecký výzkum a tvořivé workshopy, ateliéry i sdílené kanceláře.
Praha 7, Praha

Půjčovna sup boardů na Praze 7

Půjčovna Sup4u na Praze 7 nabízí krátkodobé i dlouhodobé výpůjčky supboardů včetně příslušenství a doprovodných služeb. Poskytuje také poradenství a nabízené SUP boardy je možno také zakoupit.
Praha 7, Praha

Mobilní aplikace Fitness

Fitness je mobilní aplikace, která lidem umožňuje propojit zdravý životní styl a cestování. Na sport a pohyb se při cestování často opomíjí, především z finančního důvodu. Mobilní aplikace usnadňující sport na cestách.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Individuální kurzy vaření ve Studiu Cesta ke změně v Praze

Ve Studiu Cesta ke změně v pražských Holešovicích si můžete objednat kurzy zdravého vaření pro 1 až 3 účastníky. Kurzy nemají pevně stanovené téma, to si zvolíte přímo vám na míru – můžete se naučit připravovat vegetariánskou kuchyni, bezlepkové pokrmy a další specifická či sezónní jídla.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Restaurace Stejkárna

Libové a štavnaté hovězí stejky té nejvyšší kvality.
Praha, Praha

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Praha 7, Praha