Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – Pastel a uhel
Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou
Společenské akce

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – Pastel a uhel

Myslíte, že neumíte kreslit? My vás přesvědčíme o opaku. Pod vedením naší zkušené lektorky ze Serafin se naučí kreslit opravdu každý.
V lednu jsme absolvovali základní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – tužka. Kurz byl zcela naplněn a velice úspěšný. Proto na něj navazujeme a tentokrát pořádáme Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou – pastel a uhel.

Celým kurzem vás provede zkušená lektorka ze Serafinu, která sídlí v Praze. Naučí vás technice, kde se soustředíte na využití své pravé (kreativní) mozkové poloviny.

Nebudete tomu věřit, ale kreslit dovede opravdu každý. Stačí jen trochu vědět jak. Výsledky prací našich absolventů hovoří za své.

Více informací o kurzu se dozvíte na webových stránkách.

Provozovatel

RADKA z. s.

Kpt. Jaroše 630
432 01 Kadaň
Tel.:
+420 739 094 565
Email:
mcr@kadan.cz
WWW:
www.radka.kadan.cz
WWW:
www.konecnekresli...
GPS:
50,381115 13,271321
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Město:
Kadaň
Tipy na výlet:
Kadaň a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 500 Kč

Poznámka:Pro absolventy kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou - tužka, je sleva.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Advent v Kadani 2023

Vánoční trhy s programem.
Kadaň, Ústecký kraj

Císařský den v Kadani 2023

Nejvýznamnější kulturní akcí města je Císařský den, kterým si Kadaň připomíná slavný příjezd císaře Karla IV. z roku 1367 a 1374. Historickou část města ovládnou dobová řemesla, kejklíři, trhovci, stylová hudba a pouliční divadlo.
Kadaň, Ústecký kraj

Food festival v Kadani 2023

Pátý ročník gastronomického svátku.
Kadaň, Ústecký kraj

Party ve Františkánu 2023

Hudební festival v Kadani.
Kadaň, Ústecký kraj

Mateřské centrum Radka

Aktivity pro rodiny s dětmi, krátkodobé hlídání dětí a odpolední kroužky pro děti.
Kadaň, Ústecký kraj

Kostel sv. Petra a Pavla v Kadani 

Novogotický kostel z režných cihel, doplněných bíle natřenými kamenickými články s mohutnou východní věží, byl vystavěn v roce 1903. V současné době patří Církvi československé husitské.
Kadaň, Ústecký kraj

Klášter františkánů s muzeem v Kadani

Na ostrohu nad řekou Ohří na jihozápadním okraji Kadaně se nachází klášter františkánů Čtrnácti svatých pomocníků. Je nejstarším poutním místem Čtrnácti sv. Pomocníků na území českého státu a od roku 1995 patří mezi národní kulturní památky ČR.
Kadaň, Ústecký kraj

Minoritská bašta v Kadani – Muzeum středověkého válečnictví a dělostřelectva

Minoritská bašta (označovaná též jako Středověká bašta) byla hlavní ze tří obranných bašt střežících severovýchodní nároží městského opevnění v Kadani. Od roku 2013 se zde nachází expozice Městského muzea v Kadani s názvem Militaria.
Kadaň, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Koupaliště Kadaň

Ubytování vhodné pro sportovní oddíly, cyklisty i turisty, plavce a další nadšené sportovce. Součástí ubytovny Koupaliště Kadaň je i vyhřívaný plavecký bazén 50 m s celoročním provozem.
Kadaň, Ústecký kraj

Penzion a restaurant Bílý Beránek Kadaň

Penzion Bílý Beránek se nachází v historickém centru královského města Kadaň, 220 metrů od hlavního náměstí. Návštěvníci královského města zde naleznou nejen klidné ubytování, ale také skvělou kuchyni.
Kadaň, Ústecký kraj

Restaurace Střelnice Kadaň – uzavřeno

Restaurace Střelnice na vás zapůsobí příjemným prostředím, profesionálním personálem a možností výběru z našich českých jídel. V letních dnech můžete relaxovat s přáteli na zahrádce pod letitými kaštany a nechat své ratolesti dovádět v dětském koutku.
Kadaň, Ústecký kraj

Penzion Anubis v Kadani

Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí rodinných domků v blízkosti historického centra města. Penzion je nově zrekonstruován, aby mohl nabídnout hostům komfortní a velice útulné ubytování.
Kadaň, Ústecký kraj