Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > Kurz kresby a interpretace mandaly v Praze
Mandaly
Lidová řemesla a trhy

Kurz kresby a interpretace mandaly v Praze

Procházíte životními změnami, kterým tak úplně nerozumíte? Cítíte, že nějaká Vaše vnitřní část se transformuje nebo se potřebuje vyléčit? Kreslíte si mandaly a chcete jim porozumět? Nebo chcete strávit víkendový den příjemnou činností a dovědět se něco o sobě?

Na tomto kurzu vás budu provázet na cestě intuitivní kresby mandaly. Vypovídací síla mandaly nezávisí na zvolené technice, umělecké dovednosti ani na propracovanosti kresby, takže přijďte, i když si myslíte, že neumíte kreslit. Nejen výsledná mandala, ale i samotný proces kreslení mandaly pomůže vaši vnitřní situaci zviditelnit a návazné techniky, které budeme používat, vám pomohou tyto vnitřní procesy uchopit, vyléčit či transformovat, podle toho, co je potřeba.

Můžete na workshop přijít s tématem, kterým se chcete zabývat, ale není to nutností. Na kurzu bude dostatečný prostor pro individuální výklad mandaly každé osoby. Z kurzu si odnesete kvalitní know-how, jak interpretovat vlastní i cizí mandalu.

S sebou: pohodlné oblečení a psací potřeby, případně svačinku; pastelky si můžete přinést svoje, ale nemusíte, mohu půjčit Můžete se objednat jen na 1. stupeň kurzu, ale také můžete tyto kurzy pojmout dlouhodoběji a věnovat si všechny tři stupně. Termíny kurzů druhého a třetího stupně budou vypsány dle zájmu.

Aby byl prostor pro individuální přístup, je tento jednodenní kurz maximálně pro 6 osob a koná se, pokud se přihlásí alespoň dvě osoby. Na kurz je třeba se předem přihlásit. Rezervace: Mgr. Eva Hudečková na uvedených kontaktech. 

Provozovatel

Léčivý Kruh - Mgr. Eva Hudečková

Zlatnická 11
110 00 Praha
Tel.:
+420 731 555 942
Email:
info@lecivykruh.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lecivykruh.cz
GPS:
50,090431 14,431489
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 500 Kč

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Mikulášská v Citadele

Konec roku se blíží a Svatý Mikuláš se v doprovodu (divadelních) čertíků a andělů zase letos zastaví v Citadele. Naděluje, obdarovává, chválí i kárá...
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Josefa na Novém Městě

Betlém v tomto kostele kapucínského řádu je řezbářské dílo připisované rodině pana Josefa Chocholy (1866–1918) z Příbrami, který se později přestěhoval do Prahy na Smíchov.
Praha, Praha

Relax zóna v Palladiu

Prostor určený pro váš odpočinek během rušného dne (a dobití vašeho mobilu), shlédnutí aktuální výstavy či načerpání inspirace na fashion a beauty dárky k Vánocům. To je zóna, která je pro vás otevřena zdarma každý den od 11 do 20 h.
Praha 1, Praha

Vánoční trhy Praha 2022

Největší vánoční trhy v České republice můžete navštívit na Staroměstském náměstí a náměstí Republiky. Tradice, vánoční atmosféra, dětská dílnička, výborné jídlo a české výrobky.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Galerie Arte Decor Gražyna v Praze

Galerie Arte Decor Gražyna představuje současnou autorskou tvorbu v kombinaci s dekorativním uměním.
Praha 1, Praha

Art Deco Imperial Hotel Praha

Nenechte si ujít pobyt v pražské perle stylu Art Deco s kubistickými prvky, které byly doplněny pozdně secesní mozaikou. Zažijte atmosféru počátku 20. století ve slavném hotelu a kavárně Imperial.
Praha 1, Praha

Divadlo Na tahu – alternativní divadlo se zálibou v absurdním dramatu

Objevte malé alternativní divadélko Na tahu, které ve svém repertoáru uvádí převážně hry Václava Havla. Od roku 1975 se v inscenacích divadla na tahu vystřídalo více než stovka účinkujících, mezi nimi Ivan Havel, Petruška Šustrová či Ladislav Smoljak.
Praha 1, Praha

The Chamber Escape Games Prague – únikové hry v centru Prahy

Filmové kulisy, audiovizuální efekty, propracovaný narativ a herecké výkony. Hry, kde únikovka přestává být hrou a stává se filmovým zážitkem.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Next Door by Imperial – české bistro Zdeňka Pohlreicha

Prague Bistro Moderne – to je to, co můžete od Next Door očekávat. Restauraci s bleskovým servisem, špičkovou kuchyní a atmosférou, která je skutečně pro každého.
Praha 1, Praha

Hotel Cosmopolitan Praha – luxusní ubytování v historickém centru Prahy

Nově otevřený luxusní butikový hotel jen pár kroků od Obecního domu. Ubytování ve stylu Art Deco v unikátních interiérech hotelu s géniem loci Starého Města pražského.
Praha 1, Praha

Atrium Grand Majestic Plaza

Atrium restaurant se zimní zahradou, nabízející rozmanitou mezinárodní kuchyni i výběr českých specialit.
Praha 1, Praha

Restaurace Atrium

Restaurace Atrium s celkovou kapacitou 120 míst a variabilitou prostoru, je vhodným místem pro pracovní oběd, romantickou večeři nebo rodinnou oslavu.
Praha 1, Praha