!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kurz krásného písma - kaligrafie
Společenské akce

Kurz krásného písma - kaligrafie

Kdy 19. duben 2021 17:30 - 20:30
Je to trochu jako zasednout zpátky do školní lavice. Papír, pero, tuš, abeceda ... V průběhu kurzu se seznámíte se základní abecedou, správným držením pera, naučíte se psaní souvislého textu, jeho rozvržení ve formátu, seznámíte se s různými druhy per a mnoho dalšího.
WEBINÁŘ je kurz, který vysíláme v přímém přenosu v pevném čase. Na základě přístupového hesla se každý účastník do vysílání přihlásí. Předem také dostane popis toho, na co bude následující lekce zaměřena, aby se mohl připravit. Kurz je vždy veden dvěma lektorkami, jedna maluje současně se studenty, druhá je po celou dobu k dispozici pro dotazy. Webinář je rozdělen do časových úseků, během kterých práci lektorky konzultují a poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Pro přihlášení do webináře je třeba mít účet Google a počítač či tablet s kamerou a mikrofonem.

LEKCE PROBÍHAJÍ: prostřednictvím Google Meet, připojení k lekci je na základě kódu, který obdrží každý účastník v pozvánce. Je třeba mít účet Google, nicméně veškeré technické náležitosti je možné probrat s každým individuálně podle jeho potřeb. Lektorky jsou k dispozici 15 minut před zahájením lekce pro odstranění případných problémů přenosu. Optimální je práce s počítačem nebo tabletem, který má funkční kameru a mikrofon.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 3. 2021