Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Kurz krajinomalby v Šáreckém údolí – Voda
Společenské akce

Kurz krajinomalby v Šáreckém údolí – Voda

Krajinomalba v plenéru, pro začátečníky i pokročilé. Téma kurzu je VODA. Malujeme v Praze, v Šáreckém údolí. Každý měsíc pořádáme dvoudenní kurzy krajinomalby. Malujeme přímo v plenéru.

Vyučujeme SOLIDNÍ ZÁKLADY, NE POVRCHNÍ EFEKTY. Upozorníme  na nefunkční postupy. Kurzy malby vede známý současný krajinář MgA. Zdeněk Daněk. Kurzy jsou určeny jak pro pokročilejší malíře, kteří se chtějí dozvědět víc o realistické malbě, tak pro úplné začátečníky, u kterých můžeme vybudovat dobré základy. Neostýchejte se přijít, pro získání sebedůvěry pomohou populární a osvědčené postupy kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Vyučujeme, jak od základu vystavět obraz, jak realisticky zachytit barvy, jak zvládnout komplikované struktury, jak si naplánovat práci. Pomocí našich metod a POSTUPŮ zvládnete každou obtíž. Pro další podrobnosti, fotografie z malování a seznam potřeb do plenéru, navštivte prosím naše stránky.

Provozovatel

Kurzy krajinomalby

Jilmová
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 724 176 173
Email:
danek.zd@gmail.com
WWW:
kurzy-krajinomalb...
GPS:
50,089156 14,477081
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 900 Kč

Poznámka:

Dvoudenní kurz, cena na den je 900 Kč

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Destinace Ráj

Ilegální indický imigrant na cestě za lepším životem v Londýně uvízne na farmě na českém venkově.
Praha 3, Praha

Klaun Pingu

Pohádka je volně inspirovaná slavným večerníčkem o tučňákovi Pingu.
Praha 3, Praha

27. Mezinárodní festival jazzového piana – sólové recitály

Pátého prosince na Žižkov zamíří dva jedineční jazzoví hudebníci! V rámci 27. Mezinárodního festivalu jazzového piana v Atriu sólově vystoupí pianisté a skladatelé Roberto Negro (IT/FR) a Florian Hoefner (DE/CA), špičky světového jazzu.  
Praha 3, Praha

Mikuláš v Kulturním centru Vozovna

Do Vozovny chodí Mikuláš, který je tu pro všechny.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Úniková hra TrapCatch

Poskládejte sehraný tým a vydejte se rozluštit záhadu a zachránit Žižkov před explozí! Hodina adrenalinu, přemýšlení i zábavy vás čeká v únikové místnosti TrapCatch.
Praha, Praha

Prahou za strašidly

Procházka centrem Prahy určená pro rodiny s dětmi od 4 do 8 let nebo MŠ a děti z 1. a 2. třídy ZŠ. Děti se zajimavou formou seznámí se Staroměstským náměstím, Josefovem, Karlovým mostem nebo Vyšehradem.
Praha 3, Praha

Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Kino Aero připravilo pro rodiče s dětmi pravidelný cyklus Aero dětem. Každou neděli nabízí zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak přijdou na řadu hry a hříčky, výtvarná i dramatická činnost a hlavně spousta zábavy!
Praha 3, Praha

Kino Aero – kino, ve kterém se budete vznášet

Jeden z nejstarších filmových klubů v ČR uvádí měsíčně na 60 různých filmů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou, kam si můžete zajít na předpremiéry i premiéry nových filmů, osvědčené klasiky, páteční a sobotní noční projekce, tematické filmové přehlídky.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Hotel Don Giovanni

Moderní hotel postavený v roce 1995 je pojmenovaný podle slavné Mozartovy opery Don Giovanni. Jjediný hotel řetězce Great Hotels of The World v České republice.
Praha, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Žižkovská štrúdlárna – ochutnejte tradiční tažený štrúdl

V bývalé kočárkárně jednoho žižkovského paneláku se nachází vyhlášená výrobna a prodejna tradičního taženého štrúdlu s více jak dvacetiletou tradicí. Vyrábí zde denně čerstvý štrúdl již od roku 1993.
Praha 3, Praha