Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Kurz Freela Dance pro začátečníky
foto z kurzu
Sportovní akce

Kurz Freela Dance pro začátečníky

Freela dance je novámetoda osobního a profesního rozvoje, která rozvíjí kreativitu, učí transformovat stres a podporuje stmelení týmu.Tuto taneční metodu vytvořila Luna Isis jako důkaz své lásky k životu a vášni k tanci. Freela Dance si zamiluje každý, kdo pochybuje o svých tanečních schopnostech.
Milí příznivci tance, meditace, osobního rozvoje, podody a zábavy, zvu vás na zbrusu nový kurz Freela Dance v Praze na Vinohradech.

PRO KOHO JE KURZ URČEN
– pro ženy i pro muže
– dáte se do kupy psychicky i fyzicky
– pro všechny kdo se chce hýbat a být ve formě
(tanec je jeden z nejlepší způsobů, jak dát tělo i mysl do pohody)
– pro tanečníky i netanečníky, nebudeme se učit žádně figury ani choreografie, každý podle svých možností bude postupně rozvíjet své pohybové schopnosti
– pro ty, kdo chce vyzkoučet něco nového a rád se ve svém životě posouvá kupředu
– to co si dovolíme v tanci, ukazuje i naše postavení v životě
Naučím vás, jak se skrze tanec uvolníte, zrelaxujete i prosadíte.

O CO PŮJDE HLAVNĚ
– o pohodu a uvolnění stresů, napětí, které sídlí v těle
– vyzkoušíte si taneční a umělecké metody osobního rozvoje
– seznámíte se s fajn lidmi
– cílem je celostně pracovat na životě a naplno si ho užívat

CO NA SEBE
– tančíme naboso (ponožky, nebo obuv s měkkou podrážkou možná)

Provozovatel

Studio Elixír

Vinohradská 70
120 00 Praha 2
Tel.:
+420 725 905 853
Email:
luna.isis.inspira...
GPS:
50,077103 14,451165
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 2 220 Kč

Poznámka:Termín a přihláška: Začínáme ve čtvrtek 21.1. 2016 od 20:00 - 21:30 hod.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Žižkovský masopust 2023

Masopust, který patří k nejstarším akcím v hlavním městě tohoto druhu, i tentokrát zaujme svým programem, v němž nebudou chybět aktivity pro děti, seniory a dospělé.
Praha 3, Praha

Týden zahajovacích lekcí Taneční školy Voila Praha

Zveme na úvodní lekce taneční sezóny. Vyzkoušejte si kterýkoli taneční kurz z naší nabídky pouze za 100 Kč.
Praha 2, Praha

Valentýn v oblacích na Žižkovské věži

Už jste přemýšleli, jak se svým partnerem strávíte Valentýnský večer? Přijďte oslavit svátek všech zamilovaných na to nejromantičtější místo v Praze. V restaurace Oblaca pro vás připravili jedinečný romantický zážitek.
Praha 3, Praha

Kluziště pod Žižkovskou věží

Bruslařská zimní sezóna je tady! Přijďte si zabruslit přímo pod Žižkovskou věž – Ice Park Tower Park Praha je připraven! Tradičně nechybí ani dobroty z přilehlého Miminoo a tak se znovu můžete těšit na tradiční a lahodné horké nápoje.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech

Kostel stojí na náměstí Jiřího z Poděbrad a je dílem známého slovinského architekta Josipa Plečnika, realizovaným v letech 1928 až 1932. Velmi osobitá stavba je inspirována starokřesťanskými vzory. Jde o ojedinělý příklad meziválečné české architektury.
Praha 3, Praha

Naučná stezka Prahy 3

Představuje prostřednictvím 20 panelů místní vybrané lokality s cílem poskytnout obraz o její historii, urbanismu, vývoji a charakteru, klíčových změnách zástavby, významných osobnostech a událostech s nimi spojených.
Praha 3, Praha

Galerie Toyen na Žižkově

Galerie Toyen se zaměřuje na podporu umělecké scény Prahy 3. Nově zrekonstruované prostory jsou součástí Informačního centra Praha 3, jedná se o moderní multifunkční výstavní prostor, který propojuje uměleckou tvorbu napříč všemi žánry.
Praha 3, Praha

Bombardování Prahy – úniková hra

Vstupte do historie a zažijte bombardování Prahy 14. února 1945 v reálném historickém protileteckém krytu. Setkejte se s dobovým hrdinou, který Vás přenese v čase do konce 2. světové války do míst, která skutečně z neznámých důvodů bombardovalo 62 amerických letadel B-17.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kro Kitchen bistro & rotisserie

Kro Kitchen bistro & rotisserie na Vinohradech a v Karlíně přináší kvalitní jídlo na váš každodenní stůl. Vaří se zde bez kompromisů a k surovinám se přistupuje s pokorou a respektem. Ať už si ho vychutnáte v bistru či kavárně, nebo odnesete domů v krabičce, vždycky se mu věnuje stejná péče.
Praha 3, Praha

Restaurace Crêperie Mirakulum

Creperie Mirakulum nabízí francouzské palačinky, jak slané tak sladké. Dále si můžete u nás dát saláty nebo třeba nějakou sladkou tečku v podobě např. brownies. Každý všední den máme v naší nabídce polévku.
Praha 3, Praha

The Borsh – Ukrajinská polévkárna

Ukrajinskou polévkárnu najdete na Vinohradech. Mají tu polévky i hlavní jídla, s masem i pro vegetariány. Vaří se zde podle originálních ukrajinských receptů.
Praha 3, Praha

Kavárna Plečnik na Vinohradech

Nová kavárna na pražských Vinohradech nabízí kvalitní italskou kávu Goppion a má také poměrně širokou nabídku rozlévaných vín. Ochutnat můžete výborné koláče a zákusky. V budoucnu zde bude vystavovat řada výtvarníků.
Praha 2, Praha