Úvod > Kalendář akcí > Kurz dějin umění do 19. století
Kurz dějin umění do 19. století
"> ">
19.9.
26.6.
Přidat foto
Kurzy a workshopy

Kurz dějin umění do 19. století

Lekce vedou zkušené a milé přednášející Mgr. Maria Černá Pivovarová, Ph.D, PhDr. Eliška Zlatohlávková, Ph.D, Mgr. Kristýna Jirátová, Ph.D, které disponují nejen znalostmi, ale snaží se vám také přinést aktuální zprávy o novinkách, kontextu, nebo výstavách souvisejících s daným tématem.
20 lekcí probíhá každé druhé pondělí od 19.9.2022 v 19 hodin. Délka lekce je přibližně 1,5 hodiny.

Kurzy dějin umění probíhají v unikátním prostředí hlavního sálu Winternitzovy vily již od jejího otevření veřejnosti a těší se velké oblibě. Před každou přednáškou obdržíte elektronicky osnovy dané přednášky, které vám pomohou se zorientovat v tématu a slouží pro vás také jako archiv probraného učiva. V rámci přednášky je možné si prohlédnout i prostory vily a aktuální výstavu.

Každou přednášku budeme zároveň vysílat online, ve stejném čase jako bude probíhat fyzická přednáška ve vile. Pokud tedy z jakéhokoliv důvodu pro vás nebude možné přijít na přednášku přímo k nám, nepřijdete o ni a můžete ji sledovat z pohodlí vašeho domova. Přednášky vám budou poté ještě 7 dní k dispozici.

Pokud preferujete přednášky z pohodlí vašeho domova, nebo pokud se místa ve vile vyprodají, nabízíme vám možnost zakoupit pouze online licenci na celý kurz. Funguje to tak, že dostanete do e-mailu přihlašovací údaje na daný kurz a společně s osnovami jej budete moci sledovat ze stránek https://kurzyvevile.cz online na vašem počítači. Přednáška je pak k dispozici ještě dalších 7 dní.

Cena za kompletní balíček – Prezenční výuka (možnost fyzické přítomnosti ve vile i online přístup) – 4950 Kč.
Cena pouze za online licenci – 3150 Kč. 

Provozovatel

Winternitzova vila

Na Cihlářce 10
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 603 878 786
Email:
loosovavila@gmail...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.looso...
GPS:
50,067354 14,388512
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Vstupné

Cena: 4 950 Kč

Snížená cena: 3 150 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny