ÚvodKalendář akcíSportovní akceKundalini Realm – kundalini jóga – gongová lázeň
Sportovní akce

Kundalini Realm – kundalini jóga – gongová lázeň

Jedinečná událost pro tělo, mysl a duši.
Přijďte si zacvičit kundalini jógu pod vedením portugalského učitele Miguela JanNaama, který vás provede doslova transformující praxí. Těšit se můžete také na gongovou lázeň britského hráče Dylanji, jehož harmonické zvuky vás dovedou do stavu hluboké relaxace a meditace. 
  
JanNaam Miguel 

Portugalský učitel kundalini jógy žijící ve Velké Británii. Byl vycvičen pod bedlivým dohledem světově uznávaných učitelů jógy – i-SKY (Guru Dharam Singh Khalsa), Amrit Nam Sarovat Kundalini Yoga School, a další. JanNaam Miguel je známý tím, že poskytuje různé lekce, které jsou jedinečně navržené, se silnými a transformačními záměry. Jeho lekce vedou studenty k rychlé sebe-evoluci. Lekce podporují rozvoj seberealizace a sebezplnomocnění ke zvýšení úrovně našeho vědomí. Znalosti a rozsáhlé zkušenosti jogína JanNaama Miguel v oblasti humanologie z něj dělají učitele, který pomáhá lidem k reformě jejich charakteru a zdraví, a to organickým, bezpečným či samoléčebným způsobem. Jeho posláním je pomáhat lidem transformovat se a realizovat jejich plný lidský potenciál. 

„Nejvyšší forma našeho pravého já se projevuje v procesu služby/pomoci druhým. V józe tomu říkáme Seva... takže dělejme všichni to, co dělají jogíni, s láskou a vědomím." 

Dylanji 

Britský mistr gongu. Vibrace gongu dostávají tělo i mysl do hlubokého relaxačního zážitku a meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Dylanji studoval a trénoval na College of Sound Healing ve Velké Británii. Pracuje s řadou mocných gongů včetně očistného gongu Pluto a jeho hluboce transformačního kosmického souseda gongu Nibiru. Rád vás nechá spojit se s magickým vodním gongem, který pomáhá pracovat s minulostí našich předků. Také hraje na symfonický Wu Xing gong, který stimuluje spojení s prvky života: dřevem, ohněm, zemí, kovem a vodou. Ohromující sluneční gong doplňuje sadu svými energizujícími vibracemi, které naplňují prázdnotu teplem. V rámci svých gongových lázní začleňuje mnoho dalších nástrojů, jako jsou zvonkohry, okaríny, dešťové tyče a chrastítka. V roce 2023 připojil mezi své léčební nástroje moderní technologii laseru a dřevěných harf. 

„V prostoru a čase se léčíme. Nevím, odkud jsem přišel. Nevím, kam mám jít. Kde jsem, je tady a teď. Je to tak, jak to má být. Vibrace života mě zakuklí, koupe a podporuje. Jsem celý, já jsem, vyvíjím se, a jsem." 

Provozovatel

Atrium Žižkov

Čajkovského 12
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 778 722 693
Email:
info@atriumzizkov.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://atriumziz...
WWW:
https://atriumziz...
GPS:
50,081699 14,452675
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Cena

Cena: 700 Kč

Snížená cena: 300 Kč

Poznámka:jedna lekce 300 Kč, gongová lázeň 500 Kč, jedna lekce + gongová lázeň 700 Kč, dvě lekce + gongová lázeň 1000 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Zasvěceno létu – Nikki Triiio

Zcela originální fúze Neo/Soul/RnB. Nikki, Beto a Dan, osobnosti z různých koutů světa, společně vlily duši do jedinečného projektu.
Praha 3, Praha

Zasvěceno létu – Iva Bittová a Antonín Fajt

Nezapomenutelný dialog dvou velmi blízkých osobností nejlépe zarezonuje s vnímavým publikem.
Praha 3, Praha

Hraju v patiu – Lucia Čierna

Pod žižkovským širákem u nás v patiu mají možnost si zahrát všichni přátelé, sousedé, amatérské hudebnice a hudebníci. Tentokrát to bude Lucia Čierna z Banské Štiavnice
Praha 3, Praha

Zasvěceno létu – Vítek Jeřábek a Nikola Šolaja + Gapochka

Hudební večer napříč žánry. Bigbítek Vítka Jeřábek & Nikoly Šolaji aneb akustické verze nevydaných bengrů na pomezí rocku a popu na jevišti vystřídá hloubavá kapela Gapochka, novátorská fúze současné elektroniky a indie s třešničkou na dortu.
Praha 3, Praha

Zasvěceno létu – Priamo čaro

Přímočaré čaro, romance se špetkou drsnosti, mnohojazyčné střípky z nalezených textů, nadhled zamíchaný v patosu a písně vzniklé improvizací.
Praha 3, Praha

Jóga v zahradě Atria Žižkov

Protáhnout si tělo, posílit svaly, zklidnit myšlenky. Přijďte nastartovat den s jógou do naší zahrady ve vnitrobloku.
Praha 3, Praha

Jóga v zahradě Atria Žižkov

Protáhnout si tělo, posílit svaly, zklidnit myšlenky. Přijďte nastartovat den s jógou do naší zahrady ve vnitrobloku.
Praha 3, Praha

Jóga v zahradě Atria Žižkov

Protáhnout si tělo, posílit svaly, zklidnit myšlenky. Přijďte nastartovat den s jógou do naší zahrady ve vnitrobloku.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Atrium Žižkov

Atrium Žižkov je zasvěcené umění. Chodí se k nám za hudbou, do galerie a na výjimečné komunitní akce.
Praha 3, Praha

Restaurace Slušnej kanál – exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze

Pod taktovkou Alfedus music a hlavičkou Fajn Rock TV vznikla v Praze na Žižkově nová restaurace a music bar ve stylu "rock and brews", kde se servírují jak skvělé speciality, tak taky muzika.
Praha 3, Praha

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.
Praha 3, Praha

Minigolf pod Žižkovskou věží

Osmnáct jamek na certifikovaném minigolfovém hřišti v areálu garden restaurantu Miminoo pod Žižkovskou věží.
Praha 3, Praha

Starý židovský hřbitov na Žižkově s památníkem z dlažebních kostek

Starý židovský hřbitov na Žižkově v Mahlerových sadech byl založen v roce 1680 jako morové pohřebiště pražské židovské obce a je významnou historickou památkou. Bylo zde pohřbeno na 40 000 osob, mezi nimi řada významných rabínů a učenců.
Praha 3, Praha

Mural Vodopád na žižkovském paneláku

Na stěně panelového domu na rohu Kubelíkovy a Táboritské ulice u Olšanského náměstí na pražském Žižkově vznikla roku 2020, jako součást festivalu Landscape, malba o rozměrech 40 x 8 metrů.
Praha 3, Praha

Solná jeskyně U Tří kamenů na Žižkově

Solná jeskyně se nachází v centru Prahy. Oproti jiným jeskyním, kde vzduch jen odsávají, my přivádíme čerstvý přes stěny i solné cihly. Je to nákladnější na provoz, ale nám jde především o Vaše zdraví.
Praha 3, Praha

Nau Gallery v Praze – galerie současného umění

Prostor pro prezentaci současných mladých umělců vznikl z potřeby podílet se na definici aktuální výtvarné scény a jejího veřejného obrazu.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro 66

Dejte si drink 66 metrů nad zemí na žižkovské věži. Užívejte si nádherný výhled na prahu s úžasnou atmosférou v neformálním prostředí.
Praha, Praha

Restaurace Oblaca v Žižkovské věži – gastronomický zážitek 66 metrů nad zemí

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Zdejší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka.
Praha 3, Praha

Garden Restaurant Miminoo pod Žižkovskou věží

Klidné místo s uvolněnou atmosférou a nabídkou skvělých jídel a dobrého pití, to vše nabízí zahradní restaurace přímo pod Žižkovskou věží. Elegantní stavba v parku je příjemným místem, kde můžete v letních měsících relaxovat v houpačkách, zapůjčit si piknikový set nebo se usadit na zahrádce.
Praha 3, Praha

Sky Suite Hotel – luxusní ubytování na Žižkovské věži

Ubytujte se v šestihvězdičkovém jednopokojovém hotelu – apartmá. Položte se do prostorné postele a pozorujte Prahu z ptačí perspektivy obklopeni nejmodernějšími technologiemi a profesionálním personálem.
Praha 3, Praha

U Mariánského obrazu

Restaurace U Mariánského obrazu kousek od. Žižkovské věže podává tradiční českou i steakovou kuchyni.
Praha, Praha

Pizza Gatto Nero Vinohrady

Italské bistro na Vinohradech nabízí poctivou pizzu z těch nejkvalitnějších surovin.
Praha 3, Praha

Sugar MaMa – netradiční sladké v centru Prahy

Mezi pražským Žižkovem a Vinohrady najdete krásnou cukrárnu s domácími netradičními dezerty – věnečky, dorty nebo třeba punčové řezy na prodej i na zakázku.
Praha 3, Praha

Mr G's Asian

Asijské bistro s velkým thajským vlivem, společný koncept šéfkuchaře a restauratéra Riccarda Lucque a šéfkuchaře Grega Haynese.
Praha, Praha