Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > KS U Koruny Radotín: Jan Spálený TRIO
Hudební a divadelní akce

KS U Koruny Radotín: Jan Spálený TRIO

Jan Spálený je především známý z legendární bluesové skupiny ASPM. Vynikající bluesman a skladatel vystoupí v komornější sestavě s trumpetistou Michalem Gerou a Filipem Spáleným 13. prosince v Radotíně.
Jan Spálený je především známý z legendární bluesové skupiny ASPM. Vynikající bluesman a skladatel vystoupí v komornější sestavě s trumpetistou Michalem Gerou a Filipem Spáleným.

Provozovatel

ks u koruny

nám.Osvoboditelů 44/15
154 00 Praha 16
Tel.:
+420 725 606 259
Email:
dana.radova@p16.m...
WWW:
www.ukoruny.net
GPS:
49,983131 14,357222
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 16 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

První adventní koncert s Markétou Fassati a jejími hosty

Městská část Praha 16 srdečně zve na koncert pořádaný v rámci 16. cyklu nedělních předvánočních koncertů do velkého sálu Kulturně komunitního centra Koruna.
Praha 16, Praha

Zmrazovač – Il Congelatore

Kulturně komunitní centrum Koruna srdečně zve na kultovní, komediální, operní a mafiánské drama, které je plné napětí a morálních dilemat, je prošpikováno hudebním géniem Verdiho, Pucciniho, Leoncavala, Bizeta a dalších mistrů.
Praha 16, Praha

Koncert se Štěpánem Rakem

Zveme v rámci 16. cyklu nedělních předvánočních koncertů do velkého sálu Kulturně komunitního centra Koruna, kde vystoupí kytarový virtuos Štěpán Rak.
Praha 16, Praha

Mikuláš na Fajnovém dvoře

Kulturně komunitní centrum Koruna srdečně zve nejen děti ale i dospělé na Mikuláše na Fajnový dvůr, kde se můžete těšit na vánoční koledy a písničky v podání Fajnového dětského pěveckého sboru, dále kapely Bartet, vystoupí i Petrpaslíkovo divadlo s pohádkou
Praha 16, Praha

Aktivity v okolí

Koupací biotop v Radotíně

Biotopové koupaliště v Radotíně tvoří umělá vodní nádrž s přírodním vzhledem, která se čistí biologicky – bez chemie, pouze pomocí rostlin a ekosystémů ve filtračních lagunách. Koupání je vhodné nejen pro rodiny s malými dětmi, ale i pro alergiky, kterým by chlór v klasickém koupališti vadil.
Praha 5, Praha

Velkotržnice Lipence

Vznik Velkotržnice Lipence se datuje k roku 1991. Prostor o rozloze více než 11 ha. Ve stáncích zakoupíte čerstvé ovoce, zeleninu, oříšky či zahradní potřeby.
Praha 5, Praha

Motokárová trať Kart Centrum Radotín

Motokárová trať Kart Centrum Radotín nabízí pravé závodnické vyžití na nejdelší motokárové trati v Evropě. Celková délka tratě je 1 300 metrů, kterou lze přizpůsobit i na 910 metrový okruh a na 300 metrový dětský okruh.
Praha 5, Praha

Sádky Lahovice

Sádky Lahovice zvou na procházku přírodní rezervací Chuchelský háj a zakoupení sladkovodní ryby v nedaleké prodejně ryb na sádkách v Lahovicích.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Rytíře – gastronomie v klasickém stylu

Skvělá restaurace nabízí straročeskou kuchyni a speciality české kuchyně. Přímo před hosty se pečou selata, steaky... stačí objednat!
Praha 5, Praha

Restaurace Škoda lásky na Zbraslavi

Světově proslulou polku složil slavný zbraslavský kapelník Jaromír Vejvoda. Napsal ji v místech, kde dnes stojí restaurace Škoda lásky.
Praha 5, Praha

Bifé Prádelna

Milujeme kávu, máme rády společnost a proto máme malou kavárnu, kde pro vás s láskou připravujeme všechny dobroty samy, jako za časů našich babiček. Přijďte ochutnat, vybere si každý.
Praha-Zbraslav, Praha

Deco Restaurace

Rodinná chorvatská restaurace vítá hosty v pražských Modřanech. Útulný interiér je čistý a elegantní, laděný do bílých a béžových tónů. Přímořskou atmosféru umocňují obrazy na stěnách a příjemná reprodukovaná hudba chorvatských muzikantů.
Praha 4, Praha