!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kryštof Brůha – Transmutatio
Kryštof Brůha – Transmutatio
"> Kryštof Brůha – Transmutatio
19.3.
22.4.
+ Přidat foto
Výstavy

Kryštof Brůha – Transmutatio

Kdy 19. březen 2021 14:0022. duben 2021 20:00
Výstava potrvá do 22. 4. 2021.
Tvorba umělce Kryštofa Brůhy se pohybuje mezi médii instalace, objektu a digitálních technologií, které bývají častro určující pro další vývoj jeho uměleckých děl. Ve svém nejnovějším projektu Transmutatio zkoumá proměnu vodních zdrojů v krajině v průběhu let a hledá možnosti jak tyto procesy zdokumentovat. V Pragovka Gallery POP-UP se pokusí zachytit negativní i pozitivní aspekty vlivu vody na prostředí v instalaci vzájemně propojených světelných, sonických a grafických objektů. 
 
Kurátorka: Lucie Nováčková
 
8. 4. Korzo Pragovka II: komentované prohlídky s umělci a kurátory jednotlivých výstav, audiovizuální performance Kryštofa Brůhy, V rámci programu Festival neviditelného filmu: projekce filmu Stopa v hlavě a rozhovor s jeho tvůrkyněmi, Terezou Daniell Adámkovou a účastníky dílny Inventura, program uzavře prezentace projektu Notgalerie Reinholda Zissera za přítomnosti autora.

22. 4. Dernisáže výstav a křest katalogu výstav: Transmutatio, Nebezpečný odstup, Relativně propustná. Dernisáž Up in the Sky. Program: setkání s umělci /meet the artists a prezentace projektu PPPportréty Lenky Chánové. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 4. 2021