Úvod > Kalendář akcí > Kreslená a počítačová animace v Muzeu Karla Zemana

Kreslená a počítačová animace v Muzeu Karla Zemana

Kdy 2. březen 2020 17:00 - 19:00 Akce pro děti
Přijďte rozvinout svého tvůrčího ducha a fantazii pomocí moderní počítačové technologie!
Máte doma děti, které rády kreslí a mají tolik fantazie, že se jim už nevejde do kapes? Využijte jejich talentu a přihlaste je na kroužek kreslené a počítačové animace v Muzeu Karla Zemana!

Pod vedením zkušené lektorky ze spolku Ultrufun budou děti kreslit na prosvětlovacích LEDdeskách. Své výtvory se naučí rozpohybovat a upravovat ve specializovaných počítačových programech Adobe After Effects a Premiere. Pozadí, prostředí a výtvarné návrhy budou vytvářet na Ipadu.

Cílem kroužku je vytvořit samostatně či společně jeden nebo více krátkých animovaných filmů a postprodukčně je doladit k dokonalosti, tak aby mohly např. vycestovat na festivaly animace. Na konci škol. roku pak proběhne slavnostní premiéra všech filmů na velkém plátně v pražském kině pro rodiče i přátele.
Vybírat můžete hned ze dvou termínů! Děti mohou chodit v pondělí 17–19h se začátkem od 02. 03. 2020, nebo ve čtvrtek 17–19h se začátkem od 05. 03. 2020.

Cena za kroužek (16 dvouhodinových lekcí) je 4 200 Kč a zahrnuje veškerou techniku, počítačové programy a další materiály. Doporučeno pro děti od 11 let.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 2. 2020