!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kreativní Laboratoř na téma "nebe"
Akce pro děti

Kreativní Laboratoř na téma "nebe"

Kdy 1. červenec 2020 9:0031. prosinec 2020 17:00
Další pokračování kreativní Laboratoře písecké Sladovny. Pojďte si vytvořit svůj vlastní kousek nebe, který se může stát trvalou součástí naší instalace nebo si ho můžete schovat do kapsy a odnést domů.
Jak to vlastně tenkrát bylo s tím nebem? Nemají v tom prsty mravenci? Co byste chtěli v nebi najít vy? Připravili jsme připravili působivou interaktivní scénografickou instalaci, doprovázenou vyprávěním příběhů a zároveň prostorem pro vaše svobodné tvoření.

A co je vlastně naše LABORATOŘ? Je to stálá platforma pro kreativitu. Je to prostor, kde si můžete stále hrát, kutit, tvořit a plnit si své sny. A co je KREATIVITA? Kreativita je velice zajímavé slovo. Věci se totiž dají dělat buď „tak jako vždycky“ a nebo také jinak - kreativně, jiným způsobem, nově... a nebo se dají objevovat také úplně nové světy, zapojit fantazii, mozkové závity či cit, intuici a přirozenost.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí