Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Krampus show na Výstavišti
Společenské akce

Krampus show na Výstavišti

Nenechte si ujít jedinečnou a děsivou Krampus show v Malé sportovní hale a užijte si peklo plné temných postav. Takové v Praze dosud nebylo!
Do Malé sportovní haly na Výstavišti zavítá více než 60 krampus čertů z proslulých rakouských průvodů. Představte si řinčení těžkých řetězů, huňaté kožichy, obří rohy, kravské zvony a masky, ze kterých tuhne krev v žilách i těm nejotrlejším. Na akci s ďábelskou atmosférou bude připraven program v podobě ohňového a pyrotechnického vystoupení skupiny Pyroterra a hudební doprovod Dje. Odpolední program je přizpůsoben rodinám s dětmi, dospělé a všechny odvážlivce čeká večerní pekelná show. Můžete se těšit i na opékání buřtů, ďábelské klobásy, svařák, čaj pro děti a další nabídku občerstvení.

A malý bonus – předpověď počasí sledovat nemusíte, v Malé sportovní hale na vás pršet ani sněžit nebude!

Vyberte si, který program bude přímo pro vás. Pokud chcete jít s dětmi, doporučujeme odpolední „Krampus family show“. Pokud chcete zažít skutečné peklo s pyrotechnikou, ohni, hlukem, dýmem a další pekelnou atmosférou, rozhodně zavítejte na večerní „Krampus night show.“

Krampus family show od 16:00–18:00 hod. – je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–10 let a představí se na něm 30 krampus čertů i andělé. Také je připraveno čertovské malování na obličej.

Krampus night show od 20:00–22:00 hod. – je určená pro dospělé a děti od 10 let, po celou dobu bude probíhat pyrotechnická a ohňová show. Večer bude řádit 60 krampus čertů a programem bude provázet Dj.

Focení s Krampus čerty 12:00–19:00 hod. – zarezervujte si krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie. Fotit se může max. 5 osob po dobu 10 min.

Přijďte se bát na Výstaviště!

Provozovatel

Výstaviště Praha, a.s.

U Výstaviště 67
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 702 153 664
Email:
renata.liskova@na...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://navystavi...
GPS:
50,106941 14,427264
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 250 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Vánoční dílna pro děti

Potřebujete v předvánočním shonu trochu času pro sebe? Přiveďte k nám na Střídačku své ratolesti, zabavíme je kreativním tvořením a vy si zatím můžete oběhnout vánoční nákupy nebo si prostě jen udělat chvilku volna.
Praha 7, Praha

Výstava Nikola Tesla

Z Bělehradu do Prahy přijíždí unikátní výstava o geniálním vědci, jehož vynálezy nás dodnes provází každodenním životem. Chcete vidět naživo, jak pracuje věhlasný Teslův transformátor? Dokážete si představit, jak funguje elektrárna, která zkrotila Niagarské vodopády?
Praha 7, Praha

Metronome Prague 2023 – hudební festival v Praze

Fanoušci dobré a progresivní muziky si už nyní mohou poznamenat termín, kdy se uskuteční šestý ročník festivalu Metronome. Příští Metronome Prague tedy proběhne, a věříme, že s plnou parádou, 22. – 24. června.
Praha 7, Praha

Noční prohlídka v Mořském světě

Mořský svět je ideální místo pro prožití rodinného výletu. A to nejen ve dne, ale také večer! Každý poslední pátek v měsíci se zde koná noční prohlídka!
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Pavilon s bitvou u Lipan na Výstavišti Holešovice

Kruhový pavilon v dolní části areálu Výstaviště skrývá pozoruhodné dílo českého malíře Luďka Marolda z let 1897–1898. Jedná se již o druhou kruhovou stavbu v areálu Výstaviště, která vznikla pro Výstavu architektury a inženýrství po vzoru předešlého Pavilonu českých turistů.
Praha 7, Praha

Tiskárna na Vzduchu – kulturní bar ve Stromovce

Tiskárna na Vzduchu je jedinečný prostor otevřený široké veřejnosti. Místo, v němž se kloubí zájem o kulturu, zábavu a aktuální veřejné dění. Jsme letní kulturní klub ve Stromovce. Podporujeme příjemný život v Praze a spojujeme ty, kteří chtějí být jeho součástí.
Praha 7, Praha

Workout a fitness hřiště na Výstavišti

Workout a fitness hřiště je nově otevřené veřejné hřiště na Výstavišti v Praze. Ke cvičení se využívá pouze váha vlastního těla. Cviky jsou prováděny na ocelových konstrukcích a většina z nich vychází ze základních prvků.
Praha 7, Praha

Lanové hřiště na Výstavišti

Na Výstavišti v Praze vyrostlo nové lanové hřiště, které dětem nabízí šplhací plošinu, balanční stezku a další lanové prvky a sítě.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Griloviště na Výstavišti

Vůně grilovaných dobrůtek, přátelský pokec s přáteli a nádherná zeleň všude okolo. Nezní to báječně? Tohle všechno (a dokonce i mnohem víc) si můžete dopřát na jednom z nejnovějších piknikových míst v Praze, na holešovickém Výstavišti.
Praha 7, Praha

Restaurace Vozovna ve Stromovce

Zahradní restaurace Vozovna Stromovka se nachází v prostoru Královské obory Stromovka v Praze 7. Své prostory ji propůjčila původní vozovna tramvají, která zde stála až do 30. let minulého století.
Praha 7, Praha

Hotel Expo v Praze

Hotel Exo se nachází přímo v sousedství pražského Výstaviště a Tipsport Arény.
Praha 7, Praha

Mama Shelter Prague

Mnohem víc než jen hotel, kde najdete obří postele a televize nebo bezplatnou vysokorychlostní wifi. Je to oáza pohostinnosti pevně spjatá s energií svého města a různorodých postav, které jej činí výjimečným.
Praha 7, Praha