Úvod > Kalendář akcí > Kouzlo nošení – festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí
Festivaly

Kouzlo nošení – festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí

Kouzlo nošení nabízí rodičům unikátní možnost vyzkoušet různé šátky, nosítka, nosící oblečení i doplňky od výrobců z ČR i zahraničí a zároveň se dozvědět správné informace nejen o nošení, ale i o komunikaci s dětmi na přednáškách nebo se naučit vázat na praktických workshopech.
Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovstí a nošení dětí je největší akcí svého druhu v ČR. Letos se koná 4. ročník. Opět se sejdeme v Konferenčním centru City v Praze 4, které je doslova pár kroku od zastávky metra C Pankrác. 

Festival návštěvníkům nabízí program plný zajímavých přednášek a praktických workshopů, kde se rodiče mohou naučit vázat své miminko do šátku nebo vylepšit svůj postoj při nošení, aby je nebolela záda. Během přednášek se letos dozvíte, co vše potřebujete vědět, než začnete nosit, jak na nošení vyzrát v praktickém životě (když se miminku v šátku/nosítku nelíbí, jak se oblékat atd.), podíváme se na zoubek partnerské komunikaci s dětmi, jak jim skutečně naslouchat, co je to domácí a sebeřízené vzdělávání a v neposlední řadě na tématiku Montessori pro nejmenší.  

Ubytování a restaurace v okolí