!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kouzelná vánoční světla a betlém pro Pitkovice
Společenské akce

Kouzelná vánoční světla a betlém pro Pitkovice

Kdy 5. prosinec 2020 15:0031. prosinec 2020 15:00
Rozsvícení vánočních světel v Pitkovickém parku, setkání u betlému, společné zdobení stromečků, Mikuláš a charitativní sbírka.
Srdečně vás zveme na předvánoční sousedskou akci spojenou s rozsvícením vánočních světel v Pitkovickém parku a návštěvou Mikuláše s čertem a anděly. Pro děti bude k dispozici schránka na dopisy Ježíškovi. 

Setkání proběhne v Pitkovickém parku v sobotu 5. 12. 2020. V rámci akce proběhne společné zdobení stromečků v parku ozdobami, které si můžete vyrobit přímo na místě ze šišek v naší dílničce. Na místě bude připraven betlém ze slámy. Akce bude příležitostí pro příjemné předvánoční setkání u dobrého svařáku. Vše samozřejmě s ohledem na aktuální vládní opatření související s koronavirem! Tomu bude přizpůsoben i průběh akce.

V rámci setkání budeme dělat sbírku pro klienty Alzheimer home Pitkovice. Přispět můžete drobnými dárky s vánoční tématikou. Dárky předáme poté pracovníkům centra, kteří jimi obdarují klienty. 

Ozdoby na stromečky si můžete vyrobit v dílničce nebo přinést z domu vlastní. Zdobit budeme zdejší jabloňky a keře. Připravená budou vánoční světla a betlém ze slámy. Protože se jedná o sousedskou akci, můžete přinést trochu cukroví, případně svařák pro sebe a své blízké. Jako doprovod budou znít vánoční písně a koledy.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 11. 2020

Aktivity v okolí

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Čestlice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí