Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Koupání pro otužilce v Kamencovém jezeru
Sportovní akce

Koupání pro otužilce v Kamencovém jezeru

Voda jako žiletky a 4 °C... pokud vám to nevadí, přijďte se vykoupat do Kamencového jezera v Chomutově které se zcela unikátně otevírá všem příznivcům koupání v ledové vodě.
Pro všechny vyznavače ledové vody a otužování připravilo Kamencové jezero v Chomutově 3 termíny, kdy si mohou vyzkoušet koupání v průzračné vodě jezera! Navíc lze využít i zázemí areálu a převlékat se v šatnách u Grillbaru. Pokud to bude situace vyžadovat, bude se na jezeře sekat led.

Vstup je zdarma, a to hlavní branou z ulice Přemyslova. Ke koupání budou připravené bazény na hlavním mole včetně padesátimetrového. Koupání je na vlastní nebezpečí, přesto budou po dobu koupání připraveni plavčíci i lékař.

Termíny koupání jsou vždy soboty:
29. února (10:00 – 11:00)
14. března (10:00 – 11:00)
28. března (10:00 – 11:00)

Provozovatel

Kamencové jezero

Tomáše ze Štítného 5971
430 01 Chomutov
Tel.:
+420 777 187 843
Email:
recepce@kamencove...
WWW:
kamencovejezero.cz
GPS:
50,471046 13,422800
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Chomutov
Tipy na výlet:
Chomutov a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Silvestrovský výšlap k pevnosti Na Kočičáku

Již tradiční akce členů muzea Na Kočičáku a chomutovských skautů. Přijďte proto 31.12.od 10:00 – 15:00 pěšky na Kočičák.
Chomutov, Ústecký kraj

Ústečtí Jirkové v Jirkově

Výstava propojuje jakoby nesourodé způsoby zobrazení světa. Kresby Jiřího Fidlera ironizují a karikují, jsou výrazné a úsporné. Jiří Souček precizně zachycuje každý detail a náladu. Přesto spojením jejich děl vzniká ucelený obraz našeho současného života.
Jirkov, Ústecký kraj

Advent v Kadani 2022

Vánoční trhy s programem.
Kadaň, Ústecký kraj

C.K. Masopust v Kadani 2023

Masopustní trh s programem, průvod masek.
Kadaň, Ústecký kraj

Lanové centrum na Kamencovém jezeře v Chomutově

Na Kamencovém jezeře připravené nové Lanové centrum, které zpestří pobyt všem návštěvníkům.
Chomutov, Ústecký kraj

Kamencové jezero Chomutov

V létě je lákadlem pro všechny návštěvníky z Chomutova, celé České republiky a pro turisty z celého světa. Kamencové jezero je jediné na světě. Jezero vzniklo zatopením dolů, v nichž se těžil kamenec a síra. Plocha jezera je 15,95 ha, šířka je 240 m a délka 676 m, největší hloubka je 3,4 m.
Chomutov, Ústecký kraj

Socha velryby v Zooparku Chomutov

Sochu velryby s vodotryskem v Podkrušnohorském zooparku v Chomutově vytvořil roku 2011 chomutovský výtvarník Vojtěch Návrata. Umístěna je nedaleko vstupní pokladny do zoo v blízkosti Kamenného rybníka.
Chomutov, Ústecký kraj

Skanzen stará ves Chomutov – severočeská vesnice hned za sídlištěm

Skanzen Stará Ves je součástí Zooparku Chomutov. Otevřeno je zde každý den a za jeho návštěvu neplatíte ani korunu navíc. Stačí platná vstupenka do zooparku. Dozvíte se tu, jak dříve žili lidé v Krušnohoří, jaká řemesla je živila nebo co pěstovali na svých zahrádkách.
Chomutov, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Mertin Chomutov

Hotel Mertin se nachází 200 m od historického centra. Nabízí komfortní ubytování v deseti pokojích, z nichž pět je nekuřáckých. Samozřejmostí je internet zdarma.
Chomutov, Ústecký kraj

Hotel Clochard v Chomutově

Hotel Clochard se nachází v centru města Chomutova v poklidné zóně, nedaleko sadů Čs. armády a Městského divadla a nabízí ubytování v plně vybavených, jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WiFi.
Chomutov, Ústecký kraj

Restaurace U Dvou rytířů

Stylová restaurace v centru Chomutova. Na slavnou tradici se snažíme navázat výběrem kvalitních moravských vín a nabídkou specialit převážně české kuchyně.
Chomutov, Ústecký kraj

Hotel U Dvou medvídků v Chomutově

Hotel a restaurace u Dvou medvídků sídlí v historickém šlechtickém domě ze 16.století, který se nachází v samotném centru královského města Chomutova.
Chomutov, Ústecký kraj