Úvod > Kalendář akcí > Košt svařáků – hudební festival v Brumovicích na Moravě
Festivaly

Košt svařáků – hudební festival v Brumovicích na Moravě

Protože když něco fakt hodně chceš, realita se ti přizpůsobí. A tak můžeš i uprostřed nejparnějšího léta koštovat svařák, aby ses zahřál. Na akci je totiž chladící návěs, který navodí tu správnou zimní atmosféru. Až tu zimu nebudeš moct vydržet, půjdeš si ven užít skvělej hudební festival.
Tahle akce nemá obdoby. Jak nás mohlo napadnout dělat Košt svařáků v létě? Po mnoha zimních ročnících jsme potřebovali změnu, a tak jsme se v roce 2020 rozhodli akci kompletně převrátit do letního formátu. Objednali jsme chladicí návěs, multimediální stage a udělali Koštu svařáků letní festival. Nemusíš se tedy bát, že ti při pití vřelýho svařáku bude horko, neb na naší akci opravdu mrzne. Pro autory třech nejlepších svařáků opět chystáme hodnotné ceny, přičemž jen připomeneme, že absolutní vítězové ročníků 2020 i 2021 odjeli domů osobními automobily. 

Na profi multimediálním pódiu letos vystoupí kapela Cross The Maze, kyjovská hardrocková kapela Bulvaar a místní revival skupiny Kabát – Kožuch. Těš se tradičně na skvělou atmosféru i super zvuk.

I letos se váš čeká doprovodný program zaměřený primárně na recesi. Účastníci si opět zasoutěží o hodnotné ceny v takzvané Lyžařce trojce – běhu na lyžích ve třech lidech. Dále připravujeme Sommeliérské okénko znalce levných vín či Mistrovství v loupání buráků.

Košt svařáků je už tradičně poslední pátek v červenci tak, abychom opravdu trefili střed toho nejparnějšího léta.

Provozovatel

Klub rodiče dětem - Brumovice

140
691 11 Brumovice
Tel.:
+420 776 029 465
Email:
nazdar@kostsvarak...
WWW:
https://www.kosts...
GPS:
48,964280 16,896504
 
 

Vstupné

Cena: 230 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí