!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Korozluky Fest
Festivaly

Korozluky Fest

Kdy 5. září 2020 18:00 - 23:45
Už v sobotu 31. srpna v šest hodin večer odstartuje 6. ročník minifestivalu Korozluky Fest, tentokrát s podtitulem Již tradičně naposledy.
Během nabitého programu Korozluky Festu se od 18 hodin na pódiu vystřídají hudební interpreti z různých koutů Česka. Minifestival zahájí teplická parta Furyant. Nebude zde chybět ani pražská kapela Kobra Party Band Universal. Dále se představí skupina Laura a její tygři, jež je na české scéně už 35 let. Desetileté narozeniny oslaví tradiční host rocková kapela Cumbal, 15 let pak mostecká kapela Petr Kalandra Memory Band. Letos by slavil 70 let od narození také hudebník Petr Kalandra, na jehož počest minifestival vznikl. K němu se váže také smutné výročí 25 let od jeho úmrtí.

„Každoročně se přesvědčujeme o tom, že Korozluky Fest nás a návštěvníky spojuje v jednu velkou korozluckou rodinu, která to umí rozjet a přináší sem skvělou atmosféru. Letošní šestý ročník se navíc ponese v duchu oslav nejen vystupujících kapel. Připravili jsme také novinku v podobě stánků s občerstvením lokálních výrobců. Návštěvníci se znovu mají na co těšit a jak říkám každý rok, i letos je festival již tradičně naposled,” uvádí zakladatel festivalu Míra Kuželka. 

Vstupenky na festival lze zakoupit v předprodeji za 220 Kč v Hudebninách Tymos, kavárně The Most Café, ve Špajzu a v Nahrávacím studiu Ponte Records. Vstupenky budou k dostání i na místě za cenu 300 Kč. 

Pro řidiče bude v době konání festivalu připraveno velké parkoviště u zámku. I letos návštěvníci můžou využít služeb Taxislužby Nonstop, která je z mosteckého nádraží do Korozluk dopraví za jednotnou cenu 150 Kč, nabídka platí i v opačném směru. 

Festival Korozluky Fest se na korozluckém zámku koná již po šesté. V minulosti na něm vystoupili například Zuzana Michnová, Pavlína Jíšová, Vladimír Mišík, Roman Dragoun, Oskar Petr nebo Ondřej Hejma.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 9. 2020
Zámek Korozluky

Zámek Korozluky

Korozluky, Severozápadní Čechy
Kostel sv. Jakuba v Bedřichově Světci

Kostel sv. Jakuba v Bedřichově Světci

Bělušice, Severozápadní Čechy
Přírodní rezervace vrch Milá

Přírodní rezervace vrch Milá

Bečov, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Severozápadní Čechy
Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Severozápadní Čechy
Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Severozápadní Čechy