Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Konference Majestát 2017
Konference Majestát 2017
Festivaly

Konference Majestát 2017

Křesťanská konference.Konference proběhne od 14. do 17. 9. 2017 na adrese Bělohorská 24, Praha 6, ve velkém sále kina Dlabačov, hotel Pyramida.Během konference bude zajištěna služba dětem.
Festus Nsoha

Festus Nsoha je Starším pastorem Církve Oáza a mezinárodním mluvčím, který slouží velmi intenzivně na mnoha místech po celém světě. Pánova navštívení, zjevení od Boha a působivý vhled do Kristových tajemství jsou typickými znaky jeho apoštolské služby v konečném čase.

Joel & Nicole Baker

Joel a Nicola Bakerovi jsou pastoři – misionáři momentálně v Černé Hoře. V posledních osmi letech z dosavadní více než třicet tři let trvající misijní služby tam založili a vedou dva sbory, předtím sloužili šest let v Bosně, odkud se po deseti letech intenzivní pastorské a misijní služby přesunuli z České republiky, kde strávili deset let. Bakerovi jsou autory nesčetných biblických kurzů a vyučování. Joelův bohatý prorocký vhled do doby, ve které žijeme, je velkým požehnáním pro Kristovo tělo. Církev Oáza s radostí znovu uvítá pastora Joela a Nicolu Bakerovy na konferenci Majestát.

Dariusz Pietruskiewicz

Dariusz Pietruskiewicz je pastorem církve ARKA v polském Kladsku.

Provozovatel

Církev Oáza

náměstí Padlých 110
164 00 Praha-Nebušice
Tel.:
+420 603 107 482
Email:
ministry@holyghos...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.cirkevoaza.cz
WWW:
oaza.tv
GPS:
50,112226 14,321741
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha-Nebušice a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:pro náš přehled Vás prosíme o registraci na stránkách: https://majestat.oaza.tv

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Mikulášská nadílka v Lumina Parku

Vyrazte v předvečer svatého Mikuláše s dětmi do Lumina Parku na Praze 6. Potkáte tu nejen samotného Mikuláše, ale také jeho tradiční doprovod: čerta a anděla.
Praha 6, Praha

Happy Dog Show 2023

Happy Dog Show je určena pro všechny milovníky psů, kteří chtějí pomoci psům v nouzi a užít si báječný den se psy a lidmi, kteří jsou na stejné vlně. Happy Dog Show je vhodná také pro děti a lidi, kteří se chtějí dozvědět něco nového psech.
Praha 6, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Fabiána a Šebestiána

Betlém pochází pravděpodobně z konce 19. století, kdy byl na místě původního kamenného kostela vybudován kostel nový. Dokdy a v jaké podobě byl vystavován, není známo.
Praha 6, Praha

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

ZS Hvězda disponuje ledovou plochou o rozměrech 60x30 m. Každý víkend se zde konají veřejná bruslení.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Divoká Šárka – oáza v ruchu velkoměsta

Romantické skalnaté údolí spojované s legendou o Šárce a Ctiradovi, která se údajně ve zdejších lesích odehrála. Rozlehlá lesní oblast na území Prahy působí jako oáza v ruchu velkoměsta a každého nového návštěvníka překvapí nečekanou přírodní scenérií.
Praha 6, Praha

Koupaliště Divoká Šárka v Praze 6

Koupaliště Divoká Šárka v Šáreckém údolí je nejklidnějším pražským koupalištěm. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok, který vás dovede až sem. Autem se až ke koupališti nelze dostat, je třeba jít asi 10 minut pěšky.
Praha 6, Praha

Vyhlídka Dívčí skok v Divoké Šárce

Dívčí skok je nejvyšší vrchol v Divoké Šárce. Vysoký skalní útvar se nachází na pravé straně údolí za stejnojmennou restaurací. Většinu masívu tvoří stupňovitá a zarostlá předskalí. Nad nimi se zvedá rozložitá vrcholová pyramida, která tvoří přirozenou dominantu Divoké Šárky.
Praha 6, Praha

Hradiště Šárka – národní kulturní památka

Archeologická památka je součástí rozsáhlého přírodního komplexu Divoká Šárka a Šárecké údolí. Lokalita je tvořena dvěma výraznými skalními polohami po obou stranách soutěsky Džbán.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Burger Bar

Restaurace na Praze 6 s krásnou zahrádkou, domácími burgery a spoustou dalšího.
Praha 6, Praha

Hotel Dolce Villa v Praze

Klidný rodinný hotel nabízí ubytování blízko letiště Praha v 21 komfortních dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech. Součástí jsou dvě restaurace a wellness centrum.
Praha 6, Praha

Prague Camping Džbán v Divoké Šárce

Kemp Džbán se nachází v okrajové části Prahy 6 – Vokovicích, v poklidném prostředí, na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka. Areál je oplocený, osvětlený, s noční ostrahou a s travnatým povrchem. Ubytování je možné ve vlastních stanech či karavanech, nebo ve zdejších chatičkách či safari stanech.
Praha 6, Praha

Pivovar Liboc u Divoké Šárky

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepuje se zde především pivo, které pro vás sládci vaří od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé ze svrchně i spodně kvašených piv bez filtrace a pasterizace!
Praha 6, Praha