!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Koncert Šumava na nohou
Společenské akce

Koncert Šumava na nohou

Kdy 9. červenec 2016 19:00 - 23:00
Parta osmi nadšenců uspořádá ve Vimperku Koncert Šumava na nohou 2016, který se bude konat 9. 7. 2016 od 19:00 hod. ve vimperské Cihelně. Hlavní myšlenka je taková, že z výtěžku ze vstupného nakoupíme věci pro děti se III. a IV. stupněm tělesného postižení.
Na koncertu Šumava na nohou pro Martinku, Rozálku, Kubíka, Vládíka a Daníka zahraje Ewa Farna., When It Rains a Lucky Brew.

Vimperáky a obyvatele blízkých vesnic snad potěší, že Šumava na nohou pořádá koncert interpretky, která na Šumavě často nevystupuje, ale to není na celém koncertu nejzajímavější.
Spolek Šumava na nohou byl založen v roce 2014 s cílem pořádat kulturní akce a z jejich výtěžku podporovat lidi s různými stupni mentálního a tělesného postižení. Ustavila se skupina pěti dětí s různými stupni postižení, mezi které bude výtěžek koncertu rozdělen ve formě materiální pomoci.

Předprodej vstupenek začne v polovině dubna. Lístky bude možné zakoupit v trafice U Jelena Vimperk, MěKS Vimperk, KD Cihelna Vimperk a v informačních centrech v Prachaticích a ve Strakonicích. Prostředky z každé vstupenky půjdou na konto sbírky pro výše zmíněné osoby se zdravotním postižením. Novinkou je možnost zakoupit lístek online, a to prostřednictvím portálu Ticketon.cz.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 4. 2016