Úvod > Kalendář akcí > Koncert Šumava na nohou
Společenské akce

Koncert Šumava na nohou

Parta osmi nadšenců uspořádá ve Vimperku Koncert Šumava na nohou 2016, který se bude konat 9. 7. 2016 od 19:00 hod. ve vimperské Cihelně. Hlavní myšlenka je taková, že z výtěžku ze vstupného nakoupíme věci pro děti se III. a IV. stupněm tělesného postižení.
Na koncertu Šumava na nohou pro Martinku, Rozálku, Kubíka, Vládíka a Daníka zahraje Ewa Farna., When It Rains a Lucky Brew.

Vimperáky a obyvatele blízkých vesnic snad potěší, že Šumava na nohou pořádá koncert interpretky, která na Šumavě často nevystupuje, ale to není na celém koncertu nejzajímavější.
Spolek Šumava na nohou byl založen v roce 2014 s cílem pořádat kulturní akce a z jejich výtěžku podporovat lidi s různými stupni mentálního a tělesného postižení. Ustavila se skupina pěti dětí s různými stupni postižení, mezi které bude výtěžek koncertu rozdělen ve formě materiální pomoci.

Předprodej vstupenek začne v polovině dubna. Lístky bude možné zakoupit v trafice U Jelena Vimperk, MěKS Vimperk, KD Cihelna Vimperk a v informačních centrech v Prachaticích a ve Strakonicích. Prostředky z každé vstupenky půjdou na konto sbírky pro výše zmíněné osoby se zdravotním postižením. Novinkou je možnost zakoupit lístek online, a to prostřednictvím portálu Ticketon.cz.
Zobrazit více

Provozovatel

Šumava na nohou z. s.

1. máje 477
385 01 Vimperk
Tel.:
+420 736 200 484
Email:
sumavananohou@ema...
WWW:
www.sumavananohou.cz
GPS:
49,056063 13,782663
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Vimperk
 

Vstupné

Cena: 290 Kč

Poznámka:Cena lístku – 290 Kč v předprodeji a 350 Kč na místě.

 

Časová náročnost

5,0 hodin