Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Koncert skupiny Or a představení výtvarné práce Zuzany Kleinerové
Hudební a divadelní akce

Koncert skupiny Or a představení výtvarné práce Zuzany Kleinerové

Zveme vás na koncert pražské skupiny Or, kterou doprovodí výstava sokolovské výtvarnice Zuzany Kleinerové, která koncert zachytí přímo na místě svým specifickým způsobem malby. Akce je zdarma a koná se 29. listopadu v Chodově.
Srdečně vás zveme na první akci (koncert a výstavu) do chodovského knihovnického podkroví, do kterého také zavítá Zuza Kleinerů se svým uměleckým uměním, které čerpá hlavně v Brně, ale třeba i v Itálii a troufám si říct, že i v jejím rodném Sokolově. Výstavu doprovodí svou hudební hudbou Or (Praha), kteří si na nás vytasí španělky a svůj set zahrají netradičně akusticky, aby knížky pod náma mohly pořád v klidu přemýšlet. Vstupné bude dobrovolné do klobouku, ale prosím myslete na umělce a jejich auta. Těší se Corkscrew ve spolupráci s Městskou knihovnou Chodov.

Provozovatel

Městská knihovna Chodov

Staroměstská 55
357 35 Chodov
Tel.:
+420 352 352 256
Tel.:
+420 777 831 755
Email:
hana.nemcicova@kn...
Email:
dospele@knihovnac...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.knihovnachodo...
WWW:
www.facebook.com/...
GPS:
50,238013 12,748378
 
 

Vstupné

Poznámka:vstupné dobrovolné

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Krušnohorské vánoční trhy na hradě Loket

Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří.
Loket, Karlovarský kraj

Zimní prohlídky na hradě Loket

Hrad Loket si můžete prohlédnout s průvodcem nebo si ho projít od sklepů až po půdu sami. V několika patrech studených a vlhkých kobek naleznete expozici útrpného práva. Hrad je pro návštěvníky otevřen denně.
Loket, Karlovarský kraj

Stamic, Sommer, Haydn

Koncert.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Nielsen, Stravinskij, Debussy

Kristina Marková Stepasjuková - klavír.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Park s pamětní deskou v Chodově

Park stojí u vlakového nádraží na Sokolovsku a připomíná místního významného průmyslníka Karla Gasche. V místech, kde se nyní park nachází, dříve stával dům, v němž Gasch bydlel.
Chodov, Karlovarský kraj

Kostel svatého Vavřince v Chodově

Původní zřejmě ještě raně gotický dřevěný farní kostel sv. Vavřince byl vystavěn patrně již ve druhé polovině 12. století podle návrhu neznámého architekta na úpatí návrší nad centrem nově založené vsi Chodov. Vrcholně barokní stavbu nechal vystavět v první polovině 18. století Franz Johann Flamin.
Chodov, Karlovarský kraj

Medové detoxikační masáže v Salónu Wendy Chodov

Toužíte po relaxu, odpočinku, chcete udělat něco pro to nejdůležitější, co máte – pro vaše zdraví? Pak je tu salón Wendy v Chodově u Karlových Varů právě pro vás.
Chodov, Karlovarský kraj

Beach Volleyball v Chodově

Beach Volleyball Club v Chodově nabízí vyžití všem věkovým kategoriím. Kurty lze jednorázově pronajmout po dohodě. V letních měsících se zaměřujeme na výuku a účast v turnajích plážového volejbalu v rámci kraje a celé republiky.
Chodov, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Švejk Loket

Přijďte do Lokte za kulturou a dobrým jídlem do restauraci Švejk, která není pouze gastronomickou záležitostí, ale jde o projekt, který představuje veřejnosti "nejlepší věci" z Čech.
Loket, Karlovarský kraj

Rodinný pivovar Svatý Florian v Lokti

Navštivte starobylé město Loket, vychutnejte si výborné pivo a ubytujte se v bezprostřední blízkosti středověkého hradu. Společnost Goethe Tour nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných hotelech Císař Ferdinand, St. Florian a U Bílého koně.
Loket, Karlovarský kraj

Pivovarské muzeum Loket

V rodinném minipivovaru svatý Florián v Lokti na Sokolovsku se nově nachází pivovarské muzeum, které se stalo součástí rozlehlých prostor pivovaru. Malá pivovarská expozice se nachází v Payerově domě – jednom z nejstarších domů ve městě.
Loket, Karlovarský kraj

Gurmánský zážitek v hotelu Císař Ferdinand

Každé úterý a čtvrtek se na terase hotelu Císař Ferdinand, pod hradem Loket, můžete zúčastnit grilování selátka a otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR!
Loket, Karlovarský kraj