Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Koncert skupin „Michal Šindelář & Jakub Kořínek“ a „Pilsen Queen Tribute Band“
Hudební a divadelní akce

Koncert skupin „Michal Šindelář & Jakub Kořínek“ a „Pilsen Queen Tribute Band“

Poslední srpnový čtvrtek si na nádvoří plzeňského pivovaru můžete zdarma vychutnat koncert dvou českých kapel. Tentokrát, 27. srpna, se představí Michal Šindelář & Jakub Kořínek a poté skupina Pilsen Queen Tribute Band. Druzí jmenovaní zahrají hity jedné z nejslavnějších rockových skupin – Queen.
Dříve působil Michal Šindelář po boku svého otce „Dědka“ Šindeláře v kapele Katapult, kde 8 let bubnoval. Posléze se vydal na sólovou dráhu a věnuje se hraní na kytaru, zpěvu a psaní autorských skladeb. Hraje také s kapelami Semtex, se Samsonem Lenkem, Karlem Kahovcem a Ivanem Mládkem. Společně s Jakubem Kořínkem – jedním z největších objevů české bluesové scény mladé generace, což dokládá i jeho ocenění „New blues generation“ v rámci festivalu „Non stop blues“ – vystoupí od 19 hodin a představí Michalovu pátou sólovou desku s názvem „První ani poslední“.

Od 21 hodin převezme žezlo Pilsen Queen Tribute Band. Můžete se tak těšit na precizní reprodukci skladeb skupiny Queen včetně vokálů (zpívají 4 členové skupiny). Repertoár skupiny tvoří průřez celou tvorbou rockové „královny“. Počínaje albem Sheer Heart Attack až po Innuendo má skupina v repertoáru minimálně jednu skladbu z každého řadového alba Queen. Těžištěm vystoupení jsou však hity z alb The Works, A Kind Of Magic a The Game.

Provozovatel

Plzeňský Prazdroj

U Prazdroje
301 00 Plzeň
Tel.:
+420 377 062 888
Email:
exkurze@prazdrojv...
WWW:
www.prazdrojvisit...
GPS:
49,746483 13,386269
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
Tipy na výlet:
Plzeň a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Plzeň Design Week – design mezi řádky

Design mezi řádky. Taková je hlavní myšlenka Plzeň Design Weeku, festivalu, který je zaměřený na český design v různých podobách, i v těch nejběžnějších věcech. Přijďte i letos na prodejní přehlídku kvalitních designových produktů.
Plzeň, Plzeňský kraj

Epocha salonů – České salonní umění a mezinárodní výtvarná scéna (1870–1914)

Výstava představuje české salonní umění v jeho evropské dimenzi, jak to mezi léty 1870–1914 bývalo běžnou praxí na tehdejších salonech.
Plzeň 3, Plzeňský kraj

Pozdemí za svitu baterek

Nenechte si ujít speciální prohlídku Plzeňského historického podzemí pouze za svitu baterek!
Plzeň, Plzeňský kraj

Výstava 180 let prazdroje v Pivovarském muzeu

Srdečně vás zveme na výstavu věnovanou 180. výročí našeho pivovaru do Pivovarského muzea v Plzni, které oslavuje úctyhodné jubileum touto unikátní výstavou.
Plzeň, Plzeňský kraj

Konferenční a společenské centrum Secese v Plzni

Plzeňský pivovar skrývá mnohá krásná zákoutí. Jedním z nich jsou i reprezentativní prostory, které se začaly budovat na počátku 20. století.
Plzeň, Plzeňský kraj

Škola čepování Pilsner Urquell – zážitkový program pro skupinové prohlídky

Po desetiletí si plzenští sládci předávají své znalosti a připravují pivo té nejvyšší kvality. V plzeňském pivovaru Pilsner Urquell můžete prožít zážitkový program, během kterého poodhalíte tajemství správně načepovaného piva.
Plzeň, Plzeňský kraj

Cesta pivovarského tovaryše – zážitkový program v pivovaru Pilsner Urquell

Máte skupinu, pro kterou hledáte opravdu exkluzivní a nezapomenutelný zážitek? Nabídněte jim Cestu pivovarského tovaryše v Plzeňském Prazdroji!
Plzeň, Plzeňský kraj

Party víkendy v pivovaru Gambrinus

Slavíte narozeniny, svátek, úspěšnou zkoušku, státnice, promoci, rozlučku se svobodou, narození potomka,...? Nebo si jen chcete pořádně užít večer s kamarády? Uspořádejte oslavu nebo párty pro kamarády v pivovaru Gambrinus.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

Věděli jste, že ležák Pilsner Urquell inspiroval více než dvě třetiny všech světových piv, dodnes označovaných jako pils, pilsner, pilsener? Přijďte na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a poznejte příběh legendy zrozené v roce 1842.
Plzeň, Plzeňský kraj

Minipivovar Proud v Plzni

Objevte s námi pivovar Proud. Ochutnáte naše exkluzivní pivní speciály, dozvíte se zajímavosti o aktuálních i připravovaných várkách a s vašimi přáteli zažijete neopakovatelnou atmosféru pivovaru.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hospoda Na Spilce

Přijměte pozvání do legendární Hospody Na Spilce, která se nachází v prostorách bývalých kvasných sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj a patří mezi největší hospody v Česku. Po více než dvouleté pauze má hospoda znovu otevřeno a nabízí menu s moderní českou kuchyní!
Plzeň, Plzeňský kraj

Prohlídka pivovaru Gambrinus

Prohlídka „Jak se pivo vaří“ začíná přímo v srdci pivovaru Gambrinus, v nově zrekonstruované Varně 1869. Hned zkraje vám nabídne na probuzení smyslů malou degustaci. Mimo jiné si můžete prohlédnout unikátní výrobní prostory nebo vyzkoušet školu čepování.
Plzeň, Plzeňský kraj