!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Koncert skupin Fénix a Hazuka na zámku Kratochvíle
Historické a vojenské akce

Koncert skupin Fénix a Hazuka na zámku Kratochvíle

  • 16. říjen 2021 17:00 - 18:30
Koncert.

"Přijedeme jako mix kapel Fénix a Hazuka."

 
FÉNIX – narozen z popela rádia ECHO v r. 1995, shořel únavou 1999, z popela vstal 2000, znovu shořel 2003, další z popela vstání 2004, vyhoření 2008. Od té doby pravidelně z popela vstává v době vánoční a velikonoční, příležitostně i jindy.
Repertoár složený z nejosvědčenějších písní ze všech tří vydaných alb hraje současná sestava Fénixu, složená ze členů několika dalších a orchestrů. Fénix hraje většinou texty Ondřeje Fibicha zhudebněné Karlem K. Navrátilem.

HAZUKA
Hudebně-poetická skupina Hazuka vznikla v roce 2014. Jejími členy jsou Karel K. Navrátil (kytara, djembe, zpěv), Zuzana Sixtová (zpěv), Barbora Ciprová (housle, zpěv) a Marwan Alsolaiman (arabská loutna, djembe, flétny, zpěv). V repertoáru jsou vlastní písničky (K. Navrátilem zhudebněné verše Ondřeje Fibicha a Z. Sixtové), ale i převzaté, dále lidové a arabské, hraní členové zpestřují vlastní poetickou tvorbou. Letos Hazuka chystá své druhé CD.

V poslední době hrávají členové obou kapel v různých personálních propletencích, takže možná HazuNIX...

Zobrazit více

Provozovatel

Obřadní síň v západní části předzámčí zámku Kratochvíle

Petrův Dvůr 9
384 11 Netolice
WWW:
https://www.zamek...
GPS:
49,058529 14,167977
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Podkletí
Město:
Netolice
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí