Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Koncert Rajtaraj v Saturninovi
Hudební a divadelní akce

Koncert Rajtaraj v Saturninovi

Kdo máte rádi neobvyklou hudbu, tak si určitě nenechte ujít tento koncert. A jestli nevíte co je to etnošraml, tak si to přijďte poslechnout a zjistíte, že je to fajn.
Ke konci minulého desetiletí učinil jistý dudák dva zásadní tahy v partii svého života. Zakoupil sobě akordeon a ku potěše své i svého okolí sezval otep hospodských hráčů i študovaných hudboznalých, galerku to pitoreskní. Dal tak vzniknout hudebnímu uskupení, jež s gustem přetváří jeho notové skicy inspirované lidovou tvořivostí do hudebních forem nebývalé bujarosti. Pochvalná minulost i slibná budoucnost tohoto veselého hodokvasu se tříbí rozmanitými (ne)hudebními zkušenostmi každého z Rajtarajů.

Různá vývojová stadia pověstného etnošramlu vycházejícího z tradic Balkánu, Skandinávie i západní Evropy můžete sledovat tu i tam.
Členové

Monika Nováková – příčná flétna, zpěv
Kuba Soldán – klarinet, zpěv
Honza Václ – kytara, klarinet, zpěv
Pavel Hlaváček – akordeon, dudy, zpěv
Kuba Valenta – kontrabas, zpěv
Libor Vaněk – perkuse

Provozovatel

Klub Saturnin

Orebitská 5
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 603 281 028
Email:
sarka@saturnin.eu
GPS:
50,086272 14,446458
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Signal festival 2023

Jedenáctý ročník Signal Festivalu proběhne v termínu od 12. do 15. října 2023. Jeho tématem bude věda, technologie, umění a společnost. Nebudou chybět umělecké instalace, videomapingy a projekce.
Praha, Praha

Bohemian Taboo Road Show 23 – Praha

Bohemian Taboo Road Show má za cíl propojit nejrůznější profese a segmenty oborů, kteří se ve své činnosti dotýkají i oblasti se*uality, inti*ity a e*otiky a představit veřejnosti především ty tvůrce, kteří díky moderním formám cenzury a diskriminace nemohou svoji tvorbu svobodně prezentovat. 
Praha 3, Praha

Život herce

Divadelní inscenace, kterou napsal samotný osud.
Praha 8, Praha

Karlínský masopust 2023

20. ročník Karlínského masopustu. Odpoledne nabité masopustní zábavou: kapely, divadla, nejen masopustní pochoutky, karneval, průvod masek, aktivity pro děti a mnoho dalšího.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Unikněte z nukleárního bunkru

Zažijte strhující dobrodružství v atmosféře ponurých 50. let. Vloupejte se do nukleárního bunkru, vypátrejte tajné dokumenty a unikněte před agenty KGB!
Praha, Praha

Galerie Polagraph

Polagraph je prostor zaměřený na fotografii chemickou, instantní (tedy Polaroid) a klasickou analogovou.
Praha 3, Praha

Fittop Wellness Centrum Praha

K dispozici je i zkušený trenér, který nejen ochotně poradí, jak jednotlivé stroje používat, ale sestaví i individuální tréninkový plán šitý vám přesně na míru.
Praha 3, Praha

Victoria Bowling na Žižkově

Přijďte se pobavit s přáteli, rodinou nebo kolegy a zahrát si bowling s možností vyhrávat panáky. Zaměřujeme se spíše na rekreační hráče, kteří si chtějí společně zahrát a užít si zábavu nejen lámáním rekordů.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel Elf Praha

Hostel Elf je fenomenální hostel s živou, pulzující a nezapomenutelnou atmosférou. Vznikl v roce 2000 a patří mezi první celoročně otevřené pražské hostely. Prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní nabízí velice pohodlné, čisté a komfortní ubytování.
Praha 3, Praha

Restaurace U sedláka na Praze 3

Moderní česká restaurace U sedláka nabízí posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni vedenou špičkovým šefkuchařem, širokým sortimentem domácích nápojů a osobitý přístup týmu.
Praha 3, Praha

Apartmány Visit in Prague

Apartmány nabízejí kombinaci pohodlného a nadstandardně vybaveného ubytování za výhodné ceny, se všemi významnými pamětihodnostmi Prahy na dosah ruky.
Praha 3, Praha

Sou100 Žižkov

Samotné slovo „sousto“ evokuje v každém člověku kousek něčeho dobrého. Je to sousto výtečného jídla. Restauraci jsme otevřeli v roce 2018, tedy v roce 100. výročí založení republiky. Není to náhoda, na toto výročí navazujeme úctou k tradici a zároveň otevíráme současnou éru s moderní kuchyní.
Praha 3, Praha