Úvod > Kalendář akcí > Podzimní rovnodennost s Bohemia Voice v Panenském Týnci – zrušeno
Hudební a divadelní akce

Podzimní rovnodennost s Bohemia Voice v Panenském Týnci – zrušeno

Bohemia Voice srdečně zve na prožitkový koncert pod širým nebem. Koncert s názvem „Podzimní rovnodennost s Bohemia Voice“ se uskuteční v magickém nedostavěném chrámu Panny Marie v Panenském Týnci. Na místě se před koncertem uskuteční autogramiáda a setkání s fanoušky v čase od 18:00 do 18:30 hodin.
Atmosféru koncertu doplní svým vystoupením skupina FireArt tancem s ohněm a vizuální umělec VJ PleiOne, který každou skladbu doprovodí vizuální projekcí. 

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na známé skladby Maestra Ennia Morriconeho a Hanse Zimmera, filmové hity z filmů Gladiátor, Bohemian Rhapsody, Shallow (Zrodila se hvězda s Lady Gaga) a další. Diváci uslyší též stálici repertoáru Bohemia Voice, kterou z originálu Canto della Terra, napsanou pro Andrea Bocelliho, přetextovala na Píseň o Zemi Šárka Krejčí, dvorní textařka Bohemia Voice. Velká část večera bude věnována patronům České země v písních Anežka Česká, Svatá Václave aj. V průběhu večera zazní také Largo z Novosvětské symfonie Antonína Dvořáka s názvem Země má od Apoleny Novotné a hity Heal the World nebo Your the Voice – Slyším hlas, písně oslavující lidského ducha.

 

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec

Zichovec, Středočeský kraj
Usedlost Za Dubem v Peruci

Usedlost Za Dubem v Peruci

Peruc, Ústecký kraj