Úvod > Kalendář akcí > Koncert Naches Trio
Hudební a divadelní akce

Koncert Naches Trio

Tři instrumentalisté předávají posluchačům půvab a hravou lehkost lidových tanečních melodií, jejich pulsujících rytmů a snových fantazií.
Tereza Rejšková – housle. Působila v pražském pěveckém sboru Mišpacha a ve skupině Prague Klezmerim, se kterou má za sebou přes 20 let vystupování na festivalech a koncertech v ČR i zahraničí. Vedle klezmer hudby se s radostí věnuje také hudbě klasické.

Jonathan Jura -- klavír. Po absolutoriu berlínského hudebního gymnázia Carla Philippa Emanuela Bacha, na kterém vedle klavíru studoval také skladbu, pokračoval na vysoké škole Hannse Eislera studiem korepetice. Vedle hry v různých ensemblech a výuky hudby v hudební škole Musikkabinett ANIMATO, kterou sám založil, doprovází také světoznámý Hellersdorfer Jugendchor na koncertech a soutěžích v Německu i zahraničí. Intenzívně se zabývá klasickou hrou, stejně jako dále rozvíjí svůj zájem o klezmer hudbu, podpořený účastí na kurzech vedených Alanem Bernem a dalšími v rámci Yiddish Summer Weimar.

Jeannine Jura – klarinet, basklarinet, flétna. Od svých studií na berlínské Universität der Künste se aktivně podílí na různorodých, často interdisciplinárních projektech a působí v řadě těles, které se věnují např. experimentálnímu hudebnímu divadlu, improvizaci a tanci. Od roku 1997 hraje spolu se svým manželem Jonathanem v Duo Espressivo. Svůj dlouhodobý zájem o lidovou hudbu východní Evropy a klezmer si prohlubuje od r. 2008 na kurzech Yiddish Summer Weimar, kde má možnost se setkávat s inspirativními umělci z celého světa.

Provozovatel

Synagoga Hartmanice

Hartmanice
341 81 Hartmanice
Tel.:
+420 776 138 224
Email:
hartmanice@email.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hartmanice.cz
GPS:
49,817492 15,472962
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Pošumaví
Město:
Hartmanice
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace U Mnicha

Penzion a restaurace U Mnicha

Vilémov, Kraj Vysočina
Pivovar Tupadly

Pivovar Tupadly

Tupadly, Středočeský kraj
Hotel Grand v Čáslavi

Hotel Grand v Čáslavi

Čáslav, Středočeský kraj
Restaurace a penzion Česká koruna Čáslav

Restaurace a penzion Česká koruna Čáslav

Čáslav, Středočeský kraj