Úvod > Kalendář akcí > Koncert „Filmové melodie Ondřeje Soukupa“ na Zlín Film Festivalu
Festivaly

Koncert „Filmové melodie Ondřeje Soukupa“ na Zlín Film Festivalu

Kdy 11. září 2021 19:00 - 23:30
Známé melodie Ondřeje Soukupa, který je autorem hudby k desítkám český a zahraničních seriálů a filmů, rozezní od 19:00 hodin Kongresové centrum Zlín.
V podání Filharmonie Bohuslava Martinů uslyší diváci hudbu z filmů jako je Kolja, Vratné lahve, Requiem pro panenku, Akumulátor 1, ale také z Nejasné zprávy o konci světa a Tmavomodrého světa, za kterou získal Ondřej Soukup ocenění Český lev. Pod vedením českého dirigenta japonského původu Chuhei Iwasakiho se představí během večera i vynikající klavírista Václav Mácha. Zpěvem doprovodí filmové melodie Nikola Uramová a Lucia Soukupová.
 
Autorský koncert, který původně vznikl pro uvedení na Mezinárodním festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady, přinese průřez nejslavnějšími filmy ve spojení hudby a projekcí. Půjde o jedinečný multimediální zážitek, kdy koncertní suity ze soundtracků budou doprovázeny originálně zpracovanými sestřihy slavných scén z jednotlivých filmů. Večer je připravený ve spolupráci s Barrandov Studiem u příležitosti oslav 90. výročí od jejich vzniku.
 
Koncert Filmové melodie Ondřeje Soukupa se uskuteční 11. září od 19:00 hodin, v rámci Zlín Film Festivalu, který se koná od 9. do 15. září.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Bistrotéka Valachy ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava
Potrefená Husa Zlín

Potrefená Husa Zlín

Zlín, Východní Morava