Úvod > Kalendář akcí > Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Kdy 14. únor 2020 19:30 - 21:45 Hudební a divadelní akce
Filmová filharmonie rozezní Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2020. K oslavě svátku zamilovaných si připravila skutečně pestrý program, hudbu z filmů Titanic, Star Wars nebo Superman a mnoha dalších v neobvyklém spojení.
Orchestr Filmová filharmonie pokračuje ve své již 6. sezóně skutečně nabitým programem. Po koncertě SCI-FI žánru, který uvedla v listopadu 2019, přichází s něčím úplně novým a jedinečným, a to s programem k oslavě svátku zamilovaných: VALENTÝN. Ve společnosti FILMharmonie a v prostorách pražského Rudolfina mohou posluchači oslavit tento svátek

bok po boku své lásky za doprovodu symfonické filmové hudby.

Na své si přijdou nejen milovníci svátku zamilovaných, ale samozřejmě všichni příznivci filmových soundtracků. Zazní výběr těch nejlepších romantických znělek skladatelů filmové hudby jako jsou John
Williams
, James Horner nebo Michael Giacchino.

Na tento výjimečný večer si pro vás FILMharmonie připravila také bohatý doprovodný program. Na každého posluchače čeká přivítání formou welcome drinku partnera Bohemia Sekt, čokoládová pralinka partnera Lindt a na každou ženu květina od dodavatele kytic Kytky od Pepy. Koncert tak kromě vynikajícího hudebního zážitku bude i výjimečnou společenskou událostí.

Taktovky se opět ujme mladý talentovaný dirigent Josef Kurfiřt, který dirigoval již listopadový koncert SCI-FI. Spolu s hudebníky Filmharmonie hudebně nastuduje program sestavený přímo na míru posluchačům. Dramaturgie koncertu se opět ujal ředitel orchestru Matěj Lehár. V programu nesmí chybět samozřejmě symfonické melodie z filmu Láska nebeská, které skvěle přiblíží valentýnskou atmosféru.
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 1. 2020