!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Koncert filmové hudby Fantasy - přesunuto na jiný termín
Koncert filmové hudby Fantasy - přesunuto na jiný termín
"> "> "> ">
13.11.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Koncert filmové hudby Fantasy - přesunuto na jiný termín

Kdy 13. listopad 2020 19:30 - 22:00
Filmová filharmonie letos na podzim přenese posluchače do světů, kde hlavní roli hrají kouzla a magie. Velký symfonický orchestr s pěveckým sborem přinesou novinky ale i známe skladby již 13. listopadu v pražském Rudolfinu.
Filmová filharmonie již 13.11.2020 přinese novinky ze světa fantasy filmů jako například Hobit, Fantastická zvířata a kde je najít, Zloba nebo Jak vycvičit draka 2. Dále také přinese stálice tohoto orchestru jako Piráti z Karibiku, Avatar či Letopisy Narnie.

90členný orchestr doprovodí i početný pěvecký sbor pod vedením Lenky Dandové. Jedinečnost orchestru spočívá v precizně nastudovaném repertoáru nebo také v tvorbě tematických programů. Filmharmonie již několik let připravuje to nejlepší z jednotlivých žánrů, jako například koncert Valentýn, který proběhl letos v únoru nebo chystaný koncert Western s melodiemi z divokého západu, který proběhne v říjnu 2020. Dirigentské taktovky se tentokrát ujme skvělý dirigent Jan Kučera a diváci se mohou těšit na Davida Pokorného, který opět usedne na místo koncertního mistra.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 11. 2020