Úvod > Kalendář akcí > Koncert dechovky Krajanka

Koncert dechovky Krajanka

Kdy 25. srpen 2019 14:00 - 16:00 Hudební a divadelní akce
"Koncert pro všechny dobré rodáky" je určen všem milovníkům dechové hudby. Oblíbené melodie v podání populární dechovky Krajanka budou znít pod širým nebem na „návsi“ obklopené krásnými historickými staveními.
KRAJANKA je dechová kapela špičkových profesionálních muzikantů z Prahy. Vznikla v roce 1990 a od počátku je kapelníkem Krajanky Václav Hlaváček. Koncerty doma i v zahraničí, účinkování v televizi a rozhlase, řada Mg kazet a CD disků a vítězství ve finále Polka-fest 1993 hovoří o úspěších, které zařadily Krajanku mezi špičkové dechové orchestry Čech a Moravy. Muzikanti a zpěváci vytvářejí báječnou atmosféru. Tím si Krajanka, která má v repertoáru jak lidové písničky, tak i dixi a tradicionály získává přízeň stále více posluchačů.

Všechny návštěvníky koncertu zveme také zdarma k prohlídce Muzea lidových staveb, za zvýhodněné vstupné také knávštěvě Muzea Kouřimska a kostela sv. Štěpána v Kouřimi.

Od 13 hodin do konce koncertu bude pro návštěvníky připraveno točené pivo, nealkoholické nápoje a další občerstvení ve starobylé hospodě Šperkovna.

V případě nepříznivého počasí proběhne koncert ve starobylé stodole z Durdic.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 7. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Černokostelecký zájezdní pivovár

Černokostelecký zájezdní pivovár

Kostelec nad Černými Lesy, Střední Čechy
Hotel Vila Olga Jevany

Hotel Vila Olga Jevany

Jevany, Střední Čechy
Hotel Vyžlovka

Hotel Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy
Restaurace Vyžlovka

Restaurace Vyžlovka

Vyžlovka, Střední Čechy