Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Aquapark Olešná slaví 10. narozeniny
Akce pro děti

Aquapark Olešná slaví 10. narozeniny

Moderní relaxační centrum v Olešné je umístěno v ideálním prostředí přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu. Na své si přijdou i milovníci relaxu, pro ně je připravené plavání při svíčkách nebo speciální saunovými ceremoniály.

Krytý aquapark Olešná oslaví v listopadu 10. narozeniny! Poslední listopadový víkend se tak mohou návštěvníci těšit na řadu doprovodných akcí. Od soboty 26. až do neděle 27. listopadu je připraven zábavný program, kde si každý najde to své.

Celý víkend platí pro návštěvníky areálu 10% sleva na všechny typy vstupného.  Pro všechny je připraven zábavný program během celého víkendu, děti se mohou těšit na malá překvapení a na maskota aquaparku Spoxe, který se postará o jejich zábavu a společně si také mohu pořídit fotku na památku. Na své si přijdou i milovníci relaxu, pro ně je připravené plavání při svíčkách nebo speciální saunovými ceremoniály.
 
Víkendový program oslav 10. narozenin Krytého aquaparku Olešná (sobota-neděle)

  • Výtvarný koutek pro děti – Namaluj mi narozeniny!
  • Výživové poradenství (poradci z Centra Radosti)
  • Kosmetické poradenství (Avon stánek pro dívky a ženy)
  • Dočasné tetování od Nikol
  • Dotazníková soutěž s možností výhry voucheru pro dvě osoby v hotelu Park Inn Ostrava

 
Cvičení v rytmu AquaAerobic:
 sobota 26.11. – 10:00, 14:00, 17:00    neděle 27.11. – 10:00, 14:00, 17:00

Saunové ceremoniály:
sobota 26.11. – 18:00 a 20:00             neděle 27.11. – 17:00 a 19:00

Narozeninové plavání při svíčkách sobota 26.11. – od 20:00 do 23:00
 

Krátké zhodnocení uplynulých desíti let
Za dobu provozu prošel aquapark mnoha proměnami, viditelnějšími i méně nápadnými. Změny se projevily v nových technologiích, došlo také na malé přestavby a rekonstrukce. Saunový svět byl doplněn o ledový bazének a slanou římskou lázeň. Nově na aquaparku vznikla plavecká škola a na základě mnohých žádostí byla zvýšena teplota vody na 31°C! Od roku 2006 navštívilo Aquapark Olešná přes 1,5 mil. klientů.

Betlémy

K vánočnímu času neodmyslitelně patří stavění betlémů. Svatou rodinu, anděly, pastýře s ovečkami i darovníky – ty urozené z dalekých krajů i ty, kteří přišli z nedaleké vesnice nebo města a přinesli Ježíškovi dary, vám představí tato výstava v betlémech dřívějších i současných řezbářů.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Večer s pohádkou na frýdeckém zámku – loutkové divadélko

Zažijte pohádkový podvečer na frýdeckém zámku v krásné předvánoční atmosféře. Těšit se můžete na vánočně laděné loutkové představení v podání Těšínského divadla. Vhodné zejména pro všechny děti školou i školkou povinné!
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Svět panenek Pavly Dobíškové

Místecká sběratelka Pavla Dobíšková se panenkám věnuje od roku 1990. Jejím hlavním sběratelským zájmem jsou československé panenky, především z celuloidu. Poškozené panenky „uzdraví“ její manžel, ona pak panenky oblékne do šatiček, které sama vyrobí.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Svatoštěpánské odpoledne na frýdeckém zámku

Přijďte prožít druhý svátek vánoční na frýdecký zámek. Toto sváteční odpoledne pro vás bude od 13.00 do 17.00 hodin připraven bohatý program, ze kterého si vybere každý návštěvník.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Hala Polárka Frýdek-Místek

Hala Polárka je víceúčelová sportovní hala. Je součástí multifunkčního komplexu postaveného v roce 2014.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Areál Sokolík ve Frýdku-Místku

V Areálu Sokolík naleznete přátelský prostor k trávení volného času. K dispozici je zde dětský koutek, pískoviště, hřiště, ohniště, divadélko, internetová čítárna, ruské kuželky, můžete si zde zapůjčit sportovní potřeby nebo využít salonek pro rodinné oslavy.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Cyklostezka kolem břehů přehrady Olešná

Kolem břehu přehrady Olešná vede nová cyklostezka s asfaltobetonovým povrchem vhodným také pro in-line bruslaře. Cyklostezka je dlouhá 4,5 km.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Pujčovna koloběžek ve Frýdku-Místku

Nechoďte pěšky, půjčte si koloběžky!!
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Richtr Frýdek-Místek

Městský hotel, který sídlí v architektonicky zajímavé budově postavené roku 1939 jako Richtrova tiskárna. Má výhodnou polohu v centru města Frýdek-Místek. Nabízí ubytování v 16 moderně zařízených pokojích.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Irish pub & restaurant Jiný svět

Útulné, diskrétní a jedinečné prostředí, kde na vás dýchne atmosféra irského pubu a klasických anglických klubů. Naším cílem je nabídnou kulturní a klidné prostředí pro všechny.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Boutique Hotel Afrika Frýdek-Místek

Nový, stylový boutique hotel Afrika poskytuje pohodlné zázemí, jak na pracovních cestách, tak i během odpočinkových aktivit. Poloha hotelu v centru Frýdku-Místku je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Beskydská pivní stezka

Beskydská pivní stezka vás provede malebnou krajinou mezi kopečky a údolími tohoto pohoří. Stezka propojuje malé i velké pivovary, kde můžete poznat odlišnost barev, chutí a historie tohoto zlatavého moku.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj