Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni
Sportovní akce

Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Jihomoravský kraj nebo navštivte Sportovní akce v celé ČR.
Nabruste brusle, oblečte teplé ponožky a vyrazte s dětmi bruslit do Saleska. Bruslí se zde každý den.
Letos kluziště láká na ledovou plochou 940 m². Bruslit se bude ve všedních dnech ve všední dny vždy od 16:00 do 17:30 a od 18:00 do 19:30 hodin, o víkendu 12:00 – 19:30 hodin. Přijďte si zabruslit máme připravené bloky po 1,5 hodině každou. A pokud nemáte brusle, rádi je vám zde zapůjčí!
 

Rady a tipy pro návštěvníky:

 • v areálu jsou skříňky na odložení obuvi. Skříňky jsou uzamykatelné po vhození 10 Kč mince. Nejsou určeny k odložení cenných věcí. Prosíme všechny návštěvníky, aby si s sebou vždy vzali 10 Kč minci a nemuseli pak rozměňovat na pokladně.
 • ledová plocha je aktivně chlazená a bruslit lze i v teplejších dnech. Je na rozhodnutí provozovatele, při jakém počasí bude bruslení odřeknuto.
 • vstup na ledovou plochu v botách je přísně zakázán.
 • je zakázán vstup na led s jídlem a pitím.
 • je zakázáno kouřit v celém prostoru kluziště.
 • vstup do areálu s kočárky je možný.
 

Vánoční a pololetní prázdniny:

 • 23. 12., 26. 12. – 30. 12. 2023, 1. 1. bloky od 10:00 do 19:30
 • 31. 12. bloky od 10:00 do 18:00 (večer zavřeno).
 • Oslava Dona Boska: 31. 1. 2024 bloky od 14.00-15.30, 16.00-17.30, 18.00-19.30 (bruslení pro děti za vysvědčení zdarma).
 • Pololetní prázdiny: pátek 2. 2. 2024 bloky 10.00-11.30, 12.00-13.30, 14.00-15-30, 16.00-17.30, 18.00-19.30.


Půjčovna bruslí:

Nemáte brusle? Nevadí, v Salesku je máme nabroušené, tak si je za 70 Kč můžete půjčit. Nezapomeňte na vratnou kauci 1000 Kč (místo vratné kauce je možné předložit občanský průkaz, který bude naskenován). Půjčujeme dámské všech velikostí od č. 27 a pánské všech velikostí od č. 23.5. Pro nejmenší máme opěrné pomůcky (panda a tučňák) za 70 Kč. Brusle nelze dopředu rezervovat, doporučujeme přijít brzo.

Půjčujeme tyto velikosti
 • Pánské: 23.5 až 47 (všech velikostí, většinu vícekrát)
 • Dámské: 27 až 42 (všech velikostí, většinu vícekrát)
 • Opěrné pomůcky (tučňák, panda): 9x

Provozovatel

Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže Brno-Líšeň

Kotlanova 2660/13
628 00 Brno-Líšeň
Tel.:
+420 544 232 641
Email:
sasmcb@sasmcb.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.sales...
WWW:
https://www.sales...
GPS:
49,211554 16,681252
 
 

Cena

Cena: 120 Kč

Snížená cena: 80 Kč

Rodinná cena: 320 Kč

Poznámka:Dítě/student do 18 let/senior/ZTP 80 Kč, Půjčení bruslí 100 Kč + vratná kauce 1000 Kč; Půjčení pomůcky k bruslení (tučňák, panda) 70 Kč + vratná kauce 1000 Kč.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Aktuality

Akrylové lití

Chtěli byste si vyrobit originální obraz anebo jedinečný dárek? Přijďte k nám na workshop v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Příměstský tábor – Dobrodružství v ateliéru

Přemýšlíte, jaký program připravit o prázdninách vašim dětem? Nechcete, aby volné dny strávily doma nebo u počítače a chcete je nadchnout pro něco nového? Vyzkoušejte náš prázdninový příměstský ateliér v Brně Líšni, kde jim nabídneme kreativní prostředí a nová poznání.
Brno, Jihomoravský kraj

Chillibraní 2024

Chillibraní se koná za každého počasí v sobotu 7. 9. 2024 v areálu Bzzzukot Brno – Židenice na hřišti u kavárny Rebelbean.
Brno-Židenice, Jihomoravský kraj

Oslava 3. narozenin dvadla DIP

Dvě inscenace a workshopy pro děti od 6 let a jejich rodiče. Kde: Industra a okolí (areál Nové Zbrojovky).
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Den otevřených dveří VZA bunkr Mokrá Horákov

Zveme na "Den otevřených dveří v areálu VZA BUNKR Mokrá Horákov"! Opět Vás čeká nabitý program a spousta zábavy!
Mokrá-Horákov, Jihomoravský kraj

Den otevřených dveří na curlingu

Den otevřených dveří spojený se soutěžemi pro širokou veřejnost s názvem "Brno hraje curling" se uskuteční po celý den v curlingové hale Nová Zbrojovka v brněnských Židenicích. Na programu budou soutěže pro děti i dospělé v hodu na přesnost, zkušební zápasy včetně výuky curlingového odhozu a metení.
Brno-Židenice, Jihomoravský kraj

Rafi Segal – Architecture Dialogues ve vile Tugendhat

Muzeum města Brna má tu čest představit výstavu Architecture Dialogues od renomovaného architekta a profesora Massachusettského technologického institutu (MIT), Rafiho Segala, která se bude konat v technickém podlaží vily Tugendhat.
Brno, Jihomoravský kraj

Mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů – Ignis Brunensis 2024

27. ročník mezinárodního festivalu s velkolepými uměleckými ohňostroji. Čtyři soutěžní ohňostrojná představení digitálně synchronizovaná s hudbou na hladině Brněnské přehrady, exhibiční pyromuzikály v centru Brna.
Brno, Jihomoravský kraj

Hokejové tréninky v Brně

Hokejové tréninky pro amatéry a hobby hokejisty. Naše akce jsou vhodné pro všechny úrovně od začátečníku, až přes zkušené hráče.
Brno, Jihomoravský kraj

Paintballové hřiště Paintballwood v Brně – Líšni

Nové paintballové hřiště v Brně Líšni pod Velkou klajdovkou. K dispozici bar s občerstvením, kvalitní zázemí v rekonstruované budov. Dostatečná kapacita parkovacích míst. Kdo nepropadne paintballu jistě ocení 4 tenisové kurty přímo v areálu. Dokonalá atmosféra mezi lesy!
Brno-Líšeň, Jihomoravský kraj

Naučná stezka Hády a údolí Říčky v Brně

Naučná stezka zahrnuje celkem 18 informačních panelů s texty, fotografiemi a barevnými ilustracemi, které seznamují s přírodou, historií a geologickými zajímavostmi severovýchodního okraje Brna a jižní části Moravského krasu.
Brno-Maloměřice a Obřany, Jihomoravský kraj

Adventure Golf v Brně

Adventure golf je doslova zábava pro celou rodinu. Cílem hry je dostat míček do jamky na co možná nejméně úderů. Přijďte si Adventure golf vyzkoušet nebo si zahrát nějaký z našich golfových turnajů.
Brno-Líšeň, Jihomoravský kraj

Barokní zámek Belcredi

Barokní zámek, postaven roku 1714 na základech původní renesanční tvrze, naleznete na okraji Brna v těsné blízkosti přírodní oblasti Mariánské údolí. Součástí zámku je Hotel Belcredi Brno a zámecká restaurace. Prostory zámku jsou také využívány k pořádání svateb a dalším kulturním událostem.
Brno, Jihomoravský kraj

Bungee jumping z jeřábu v Brně

Jste nadšenci adrenalinových sportů, nemáte strach z výšek a nebo máte a chcete jej pokořit? Skočte si bungee jumping v Brně. Skáče se z vrcholu jeřábu, a to z neuvěřitelných 110 metrů.
Brno, Jihomoravský kraj

Galerie My dva – dům z židlí v Brně

Galerie My dva je showroom nábytku na periférii brněnského sídliště Vinohrady. Raritní je fasáda domu, sestavená z několika set židlí typu Vincenza. Návštěvníci si uvnitř budovy prohlédnou interiérové doplňky, obrazy a jiná umělecká díla.
Brno, Jihomoravský kraj

Lamacentrum Hády – setkání s lamou alpakou

Nejen městský člověk dnes úplně ztrácí vztah k domácím a hospodářským zvířatům, se kterými žil po dlouhé generace v těsném kontaktu. V bývalém vápencovém lomu Džungle na Hádech u Brna najdete Lamacentrum Hády, kde se můžete dostat do těsné blízkosti lamy.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Velká Klajdovka

Hotel Velká Klajdovka pro vás může být skvělou základnou při objevování přírodních krás Moravského krasu.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Belcredi Brno

Hotel Belcredi Brno je součástí zrekonstruovaného klasicistního zámku vybudovaného ve 20. letech 18. století a nachází se v krásném a klidném přírodním prostředí na okraji Brna v blízkosti Moravského Krasu a Drahanské vrchovina.
Brno, Jihomoravský kraj

Kavárna Rebelbean Bzzzukot v Brně

Hravá kontejnerová kavárna.
Brno-Židenice, Jihomoravský kraj

Take 5 Brno

Nový espresso bar a gourmet shop v samém srdci Židenic přímo u Staré Osady.
Brno, Jihomoravský kraj

La Cucina Nera v Brně

Pizzerie La Cucina Nera má na Mapách Google v Brně nejlepší hodnocení na základě uživatelských recenzí. Nabízí vynikající pizzu, kvalitní vína a výbornou kávu, jako v Itálii.
Brno, Jihomoravský kraj

Restaurace Hnízdo

Navštivte restauraci, která se nachází v moderních prostorech areálu herního centra. Těšit se můžete na rozmanitý výběr jídel z kvalitních surovin.
Brno-Slatina, Jihomoravský kraj

Industra Coffee v Brně

Prostor pro kulturní a technologické projekty. Najdete tady kavárnu nebo galerii.
Brno, Jihomoravský kraj

V Brně vaříme zdravě a není to až tak složité

Děláme-li něco poprvé, pomůže nám, když nám někdo postup ukáže, než když o tom jen čteme, a navíc se u nás při vaření setkávají lidé se stejnými zájmy, což může být také obohacením.
Brno, Jihomoravský kraj