Úvod > Kalendář akcí > Poslední domácí utkání FbŠ Bohemians

Poslední domácí utkání FbŠ Bohemians

Kdy 16. prosinec 2019 17:00 - 19:00 Sportovní akce
Poslední domácí utkání v roce 2019 bude mít pro superligový tým opět tradiční náboj. A nejen pro ně. Celý klub vyráží podpořit náš elitní tým mužů a chybět nebude ani Ježíšek pro každého našeho mládežnického člena.
Nabitý konec roku 2019 nabídne jednu speciální lahůdku, a to souboj dvou velkých rivalů posledních let. Před kamerami ČT Sport se v pondělí 16.12.2019 utkáme v modernizované Unyp Aréně se Spartou Praha
Naši klokani se stále tlačí na čtvrtou příčku a pokud v tomto utkání uspějí, můžou se jí velmi přiblížit. Naposledy letos na Spartu nestačili až v prodloužení a přestřelka 7:6 bavila nejen pohledným florbalem, ale také parádní atmosférou. Ta je ostatně v posledních letech při souboji těchto dvou týmů skvělá a oba týmy se jistě budou moci opřít o své fanouškovské tábory i tentokrát. Vzájemný souboj rivalů za poslední sezóny nejednou sledovala zaplněná hala.

Superligový tým klokanů vyráží podpořit kompletní mládežnická základna a další dospělé týmy. Tento zápas si nenechte ujít ani vy. Pro všechny naše členy opět chystáme malé vánoční překvapení a to dárek, který naši hráči naleznou pod stromečkem právě na tomto utkání.

A nejen to. Těšit se můžete i na divácké soutěže, a to například o volné vstupy do saunového světa Sauna Spot. Přijďte podpořit naše hráče a užít si atmosféru derby těchto dvou pražských rivalů
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí