Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu
Grevin_Halloween
Akce pro děti

Když v muzeu straší hvězdy aneb Halloween v Grévinu

V dušičkovém čase se nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Halloween se bude v muzeu Grévin slavit od 21. do 31. října 2016 a speciální strašidelný večerní program je připraven na oba poslední říjnové víkendy.
Bojíte se rádi? Přijďte se i s dětmi bát do Grévinu a oslavit Halloween od 21. do 31. října. Jindy zářivé lobby muzea bude tentokrát plné pavučin a kostlivců a z temných koutů budou vystrkovat pařáty zombie. Vyhrávat tu bude „příšerná“ kapela a zombie vezmou zájemce na děsivou prohlídku.

V expozici bude řádit „Super děsivý tým“ – šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají, aby s vaší pomocí vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do strašidelného muzea. Připraveno je halloweenské divadelní představení, herci z filmu Zdeňka Trošky "Strašidla", zazpívají i hvězdy muzikálu Drákula – Pepa Vágner a Kamila Nývltová.

Na konci října čeká v muzeu Grévin strašidelná zábava jako z hororu! Užijte si Halloween ve společnosti voskových figurín oblíbených celebrit světa kultury, politiky, showbyznysu a sportu a odneste si na památku strašidelnou selfie. Zažijte děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete.

Provozovatel

Museé Grévin Praha

Celetná 15
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 226 776 776
Email:
info.praha@grevin...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.grevin.com/
GPS:
50,076422 14,416643
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Snížená cena: 260 Kč

Rodinné vstupné: 680 Kč

Poznámka:Dítě 200 Kč, Dítě 0- 5 zdarma,

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Kája Saudek v Tančícím domě

Galerie Tančící dům vystavuje originální kresby komiksu Muriel a andělé, který Kája Saudek vytvořil podle scénáře Miloše Macourka.
Praha 2, Praha

Antik Salon Mánes

Prodejní veletrh starožitností v Praze. Antik salon Mánes přináší návštěvníkům bohatou nabídku exkluzivních starožitností jako jsou šperky, porcelán, keramika, sklo, mince, obrazy, drobný nábytek a doplňky a další sběratelské artefakty.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – Kostel sv. Vojtěcha v Praze na Novém Městě

Betlém z lipového dřeva vyřezal mistr Jan Florián (1921–2007) ze Staré Říše v jihlavském okrese, tedy z Betlémářského kraje.
Praha 1, Praha

Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Národní památník hrdinů heydrichiády při chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Praze

Kostel sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici se zapsal do České historie tím, že za II. světové války poskytl útočiště českým parašutistům, kteří v roce 1942 provedli úspěšné odstranění zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.
Praha 2, Praha

Baletní studio Natali Classic

Ruské baletní studio pod vedením Natali Classic pod vedením Natalije Misyury nabízí lekce baletu pro amatéry i profesionály, děti i dospělé.
Praha 2, Praha

Lekce společenského tance v Praze

Přijďte si osvěžit či se naučit kroky základních společenských tanců efektivní a zábavnou metodou. Pod vedením profesionálního lektora vše zvládnete během několika málo lekcí.
Praha 2, Praha

Kostel sv. Václava na Zderaze v Praze

Původně románský kostelík sv. Václava na Zderaze stával na svém místě ještě dávno před vznikem Nového Města pražského. V průběhu staletí byl vojenským skladištěm i součástí trestnice. Od toku 1927 jej užívá Církev československá husitská.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Počernický pivovar

Počernický pivovar je součástí unikátního areálu Panský dvůr v Dolních Počernicích, který v sobě ukrývá krásné přírodní scenérie zámeckého parku, kvalitní gastronomii i kulturní akce a relaxaci.
Praha 19, Praha

Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Luxusní hotel La Ballerina řetězce Alchymist Luxury Group se nachází v centru Prahy, jen 15 minut chůze od Karlova mostu a Václavského náměstí. Nabízí stylové ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci.
Praha 2, Praha

Muzeum medoviny – degustační prodejna

Specializovaná degustační prodejna v centru Prahy nabízí nejširší výběr přes 100 druhů tradičních medovin s možností ochutnávek.
Praha 2, Praha

Mosaic House Design Hotel

Stylový Mosaic House Design Hotel je situován pouhých 10 minut pěší chůze od Karlova mostu v Praze. Hotel je ideálním východiskem pro poznávání Prahy a jejích nejdůležitějších historických památek od Pražského hradu až po Staroměstské náměstí.
Praha 2, Praha