!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Každý odněkud pocházíme - We All Come From Somewhere
Každý odněkud pocházíme - We All Come From Somewhere
"> "> ">
24.1.
+ Přidat foto

Každý odněkud pocházíme - We All Come From Somewhere

Kdy 24. leden 2020 Hudební a divadelní akce
Evropská premiéra inscenace podle autorského scénáře Silvie Chiodin. Kuriózní příběh putování, migrace živočišných druhů kontinenty a staletími včetně druhu lidského je kritikou dnešní (mediální) epidemie předsudků rozpoutaných nad uprchlickou otázkou.
Multimediální divadelní tvar, který v principu staví na fyzickém herectví, představí českému a později i zahraničnímu publiku v odvážné souhře hned čtyři soubory z různých koutů Evropy – spolu s Bohnickou divadelní společností při Studiu Citadela se na scéně setkají performeři z Irska (KCAT Arts Centre – Equinox Theatre Company), Itálie (Cooperative Nazareno) a Řecka (Theama Theater of Disabled People).

Inscenace nemá rozhodně ambici jen s nadsázkou zatřást našimi fóbiemi z jinakosti – nad rámec uměleckého počinu dává hercům se zdravotním postižením příležitost pohybovat se v průběhu jednoho roku na jevištích po celé Evropě. Tito tvůrci vykročí „vší silou“ naproti společenským stigmatům, které i je samotné obvykle činí bezdůvodně méně schopnými než lidi tzv. normální.

Spolufinancováno z programu Evropské Unie Kreativní Evropa.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí