Úvod > Kalendář akcí > Prázdniny zvířat v pražské zoo

Prázdniny zvířat v pražské zoo

Kdy 28. červen 2019 - 31. srpen 2019 Akce pro děti
Na období prázdnin si pro vás zvířátka připravili speciální vystoupení v Rezervaci Bororo. V amfiteátru bude zejména pro malé návštěvníky připraven speciální program a pražská zvířátka v něm ukážou vše, co umí.
Edukativně-zábavné vystoupení v Rezervaci Bororo pražské zoo je zaměřeno na celkovou pohodu zvířat a jejich ochranu, kde se návštěvníkům postupně představí trénink pozitivním posilováním a jeho funkce, enrichment, důležitost fyzických a mentálních aktivit pro zvíře a nutnost jejich ochrany i ochrany jejich přirozeného prostředí. Vystoupení bude probíhat v 11:30 o prázdninách každé pondělí, středu a pátek, počínaje pátkem 28. 6. 2019.

Seznámení se zvířecími obyvateli Rezervace Bororo bude probíhat v 11:30 o prázdninách každé úterý, čtvrtek, sobotu a neděli. Během krátkého představení se návštěvníci seznámí s jedním zvířetem, které jim ukáže své přirozené dovednosti, jak zvládne řešit různé hlavolamy a jiné enrichmenty a jak se zvíře učí. Prohlédnout si různé typy enrichmentů a hlavolamy budou moci návštěvníci po programu se zvířetem, stejně jako si formou her vyzkoušet, jak učení probíhá. Program začíná v sobotu 29.6. 2019.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 6. 2019