Úvod > Kalendář akcí > Karlínský den pro duševní zdraví
Kurzy a workshopy

Karlínský den pro duševní zdraví

Srdečně vás všechny zveme na 2. ročník Karlínského dne pro duševní zdraví, který se bude konat opět 10. září na Karlínském náměstí. Mottem pro letošek je "jak pečovat o duševní zdraví v těžkých dobách?"
Posledních pár let přineslo hodně psychické zátěže, stresu a nejistoty, mnoho lidí se v důsledku toho potýká s úzkostmi či depresemi. Kde hledat pomoc, jak pečovat o své zdraví?

Na Karlínském dni pro duševní zdraví se budete moci opět setkat s mnoha organizacemi, které nabízejí různé formy pomoci či podpory. Dozvíte se nejrůznější tipy a doporučení, jak pečovat o své duševní zdraví. V rámci workshopů si můžete vyzkoušet relaxační techniky a mindfulness.Ve spolupráci s organizací Život za zdí-ArsAnima pro vás chystáme moderované diskuze s odborníky, které se budou na akci přímo natáčet.
V rámci doprovodného programu se můžete těšit na Drum Circle – bubnování s Petrem Šušorem.
Pro děti budou připraveny tvůrčí dílničky a aktivity, aby se dospělí mohli zastavit a v klidu si popovídat.

Česká asociace pro psychoterapii, Institut neuropsychiatrické péče INEP, Terapeutická linka Sluchátko, Aplikace Nepanikař, Úsměv mámy, Fokus, Nevypusť duši, Sociální klinika, PRO Gaudia, Dům tří přání, Psychedelická klinika Psyon, Poradna Vigvam, projekt Kpsychologovi.cz, časopis Psychomat.cz.

 

Provozovatel

Karlín Market

Karlínské náměstí
180 00 Praha 8
Tel.:
+420 770 125 373
Email:
info@karlinmarket.cz
Email:
veronika.bonnerov...
WWW:
https://www.praha...
GPS:
50,092303 14,446644
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny