!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Festival dechových hudeb Karel Valdauf 2019
Festival dechových hudeb Karel Valdauf 2019
">
23.8.
25.8.
+ Přidat foto

Festival dechových hudeb Karel Valdauf 2019

Kdy 23. srpen 2019 15:00 - 25. srpen 2019 19:00 Festivaly
Festival dechových hudeb v Trhových Svinech na počest rodáka Karla Valdaufa.

22. ročník Hudebního festivalu k příležitosti oslavy narození významného skladatele a rodáka z Trhových Svinů, pana Karla Valdaufa. Všem milovníkům dechové hudby k tanci i poslechu zahrají různé soubory.

V letošním roce se můžete těšit na dvě velké novinky. První bude páteční vystoupení skupiny Argema od 21:00 a druhou, která potěší především naše nejmenší, bude sobotní dětské dopoledne které je pro všechny návštěvníky zdarma!

Od 10:00 do 13:00 bude děti i dospělé bavit moderátor Coco Jambo, kterému přijde na pomoc klaun Hugo, skupina mažoretek STARLETTE, Václav Upír Krejčí a dětská dudácká muzika ze Strakonic.

Sobotní odpoledne proběhne v duchu tradiční dechové hudby s moderátorem Petrem Jančaříkem. V 15:00 bude zahájeno vystoupením Veselé muziky, pokračovat bude kapela Budvarka, slovenská Drietomanka a tradičně nebudou chybět ani Babouci. Celý program zpestří vystoupení borovanského tanečního souboru Kukačky. Večer pak uzavře oblíbená cimbálová muzika Mládí z Čejče!

Nedělní program otevře v 10:00 slavnostní zahájení, po kterém potěší posluchače trhovosvinenská kapela Podhoranka, následovaná Rožmitálskou venkovankou, Trnkovjankou, DASHOU spolu se Sextetem Dalibora Gondíka, Kumpanovými muzikanty a celý festival v neděli večer již tradičně ukončí skupina Jižani.

Vstupenky na festival lze zakoupit jako jednodenní za 100 Kč, dvoudenní (pá+so, pá+ne, so+ne) za 150 Kč, nebo třídenní za 200 Kč v předprodeji v KIC Trhové Sviny a poté přímo na místě. Senioři nad 75 let mají po předložení občanského průkazu vstup na celý festival zdarma.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apatyka Café

Apatyka Café

Nové Hrady, Jižní Čechy
Residence Terčino údolí

Residence Terčino údolí

Nové Hrady, Jižní Čechy