Úvod > Kalendář akcí > Kabaret tlukot a bubnování

Kabaret tlukot a bubnování

Kdy 17. listopad 2012 15:00 - 16:00 Hudební a divadelní akce
Kabaret Tlukot a bubnování - aneb Veliké putování. Vše za doprovodu živého bandu s řadou znamenitých hitů.
V této inscenaci je rovněž možno spatřit přehlídku nejrůznějších leteckých prostředků, divých loutek, svítících muchomůrek a dalších zajímavostí. Lze si tu také osvojit některé méně známé triky amatérských dobrodruhů - např. jak se zbavit záludného kouzla, jak létat, jak se zorientovat v cizích krajích aj. Pozornější divák též získá nenásilnou formou několik důležitých, ale dobře ukrytých životních ponaučení. Na přehlídce Mateřinka 2003 získala inscenace cenu za hudbu (Matěj Kroupa, Jan Matásek, Dalibor Mucha). Roku 2003 byla též oceněna cenou Unimy Erik za nejlepší loutkovou inscenaci. V létě 2003 a 2004 se v Soulu v Jižní Koreji odehrálo 48 představení inscenace „Kabaret Tlukot a bubnování aneb Veliké putování“. V květnu 2005 se tato inscenace zúčastnila 5. ročníku Mezinárodního loutkového festivalu (Festival Internacional Titerías) ve městě Guanajuato v Mexiku.

Nakladatelství Albatros vydalo knihu Jana Jirků a Roberta Smolíka Tlukot a bubnování aneb Veliké putování tří skřítků za prstýnkem princezky Květušky aneb tajemství největšího strašidla a bubáka velkého Tlustce. K zakoupení v obchodě divadla Minor!

Spolupracovali Scénář a režie: Jan Jirků Výprava: Robert Smolík Hudba: Jan Matásek, Matěj Kroupa, Dalibor Mucha, Jan Hrovatitsch Hrají: Ondřej Bauer, Petr Stach, Gustav Hašek, Zdeněk Wolf, Miroslav Dlouhý a band: Dalibor Mucha, Jan Matásek, Jan Hrovatitsch, Matěj Kroupa neboTomáš Vychytil
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 1. 2013