ÚvodKalendář akcíKurzy a workshopyJóga v zahradě Atria Žižkov
Protáhnout si tělo, posílit svaly, zklidnit myšlenky. Přijďte nastartovat den s jógou do naší zahrady ve vnitrobloku.
Každé úterý v 9 hodin, vítáni jsou začátečníci*ice i pokročilí*é. K účasti je potřeba jen vlastní podložka a trocha odhodlání. Lekce se konají za příznivého počasí. Jednotlivými lekcemi vás povedou lektorky Viktorie Jackson (Yogi Viki), Eliška Černá a Daniela Šišková.

Provozovatel

Atrium Žižkov

Čajkovského 12/12a
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 778 722 693
Email:
info@atriumzizkov.cz
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://atriumziz...
WWW:
https://atriumziz...
GPS:
50,081879 14,453097
 
Region:
Praha
Obec:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Cena

Cena: 180 Kč

Poznámka:platí se hotově na místě

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Tančírna v Atriu

Hurá, léto je tu a do sálu a venkovního patia se vrací oblíbená latino tančírna. Můžete se těšit na dva skvělé workshopy, v 18 hodin to pak roztančíme na party. Nenechte si ujít skvělou příležitost naučit se taneční kroky a užít si zábavný večer v rytmu a pohybu.
Praha 3, Praha

Through Pathways tour – Rishiraj Kulkarni

Rishiraj Kulkarni, sólový multiperkusionista, skladatel a performer z Indie, přijíždí do Prahy se svým souborem ručně vyrobených hudebních nástrojů. Přijďte zažít večer akustické instrumentální hudby, která se rozezní v sále Atria Žižkov.
Praha 3, Praha

Tělo v těle

Lidské tělo jako známé i neznámé území. Výstava představuje nejrůznější podoby těla a zdůrazňuje téma odlišnosti jako nositele pozitivních impulsů a změn ve společnosti.
Praha 3, Praha

Hudba o Třetí – Maomah

Tady a teď: tak vznikají kreace tohoto smyčcového souboru. Hlavní devízou seskupení MAOMAH je tak vzájemná komunikace, která umožňuje jedinečné hudební interakce. 
Praha 3, Praha

Nová hudba v Atriu V – Marek Keprt

Co přineslo 20. století do literatury pro klavír? A jak tento vývoj ovlivnil klavírní umění našeho století? Odpovědi budete mít šanci hledat na recitálu předního českého klavíristy a skladatele Mareka Keprta, který v programu kombinuje spektralisty, ruskou avantgardu, ale i vlastní kompozice.
Praha 3, Praha

Hudba o Třetí – Jan Stránský

Pro Jana Stránského je kytara právě nástroj, který se mu stal nejbližším a vynesl mu řadu úspěchů doma i v zahraničí. Absolvent Royal Conservatoire of Scotland se představí v recitálu, jehož součástí bude česká premiéra skladby Lamentations od Lukáše Janaty. 
Praha 3, Praha

Hudba o Třetí – HuMuS

S nadsázkou, humorem, ale především s kvalitním sborovým zpěvem zakončí naši sezonu koncert Hustého mužského sboru – zkráceně sboru HuMuS. Sympaticky neformální zpěváci chystají pro Atrium rozmanitý program složený hlavně z úprav těch nejznámějších lidových, ale i populárních písní. 
Praha 3, Praha

Nová hudba v Atriu VI – Luxus mysli – Fluxus

Avantgarda, experimenty, New York a 60. léta – slovem, Fluxus. Ikonické hnutí si v Atriu připomeneme koncertem s díly jeho představitelů, ale i těch, kteří se ním inspirovali.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Atrium Žižkov

Atrium Žižkov je zasvěcené umění. Chodí se k nám za hudbou, do galerie a na výjimečné komunitní akce.
Praha 3, Praha

Restaurace Slušnej kanál – exkluzivní restaurant Fajn Rock TV v Praze

Pod taktovkou Alfedus music a hlavičkou Fajn Rock TV vznikla v Praze na Žižkově nová restaurace a music bar ve stylu "rock and brews", kde se servírují jak skvělé speciality, tak taky muzika.
Praha 3, Praha

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.
Praha 3, Praha

Minigolf pod Žižkovskou věží

Osmnáct jamek na certifikovaném minigolfovém hřišti v areálu garden restaurantu Miminoo pod Žižkovskou věží.
Praha 3, Praha

Mural Vodopád na žižkovském paneláku

Na stěně panelového domu na rohu Kubelíkovy a Táboritské ulice u Olšanského náměstí na pražském Žižkově vznikla roku 2020, jako součást festivalu Landscape, malba o rozměrech 40 x 8 metrů.
Praha 3, Praha

Solná jeskyně U Tří kamenů na Žižkově

Solná jeskyně se nachází v centru Prahy. Oproti jiným jeskyním, kde vzduch jen odsávají, my přivádíme čerstvý přes stěny i solné cihly. Je to nákladnější na provoz, ale nám jde především o Vaše zdraví.
Praha 3, Praha

Starý židovský hřbitov na Žižkově s památníkem z dlažebních kostek

Starý židovský hřbitov na Žižkově v Mahlerových sadech byl založen v roce 1680 jako morové pohřebiště pražské židovské obce a je významnou historickou památkou. Bylo zde pohřbeno na 40 000 osob, mezi nimi řada významných rabínů a učenců.
Praha 3, Praha

Pomník Jaroslava Seiferta na Žižkově

Památník žižkovského rodáka je umístěn poblíž míst, kde básník žil, na malém pozemku mezi ulicemi Seifertova, Chelčického a Táboritská. Má podobu kamenné stuhy s citátem ze Seifertovy básně Prosinec 1920.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro 66

Dejte si drink 66 metrů nad zemí na žižkovské věži. Užívejte si nádherný výhled na prahu s úžasnou atmosférou v neformálním prostředí.
Praha, Praha

Restaurace Oblaca v Žižkovské věži – gastronomický zážitek 66 metrů nad zemí

Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Zdejší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka.
Praha 3, Praha

Garden Restaurant Miminoo pod Žižkovskou věží

Klidné místo s uvolněnou atmosférou a nabídkou skvělých jídel a dobrého pití, to vše nabízí zahradní restaurace přímo pod Žižkovskou věží. Elegantní stavba v parku je příjemným místem, kde můžete v letních měsících relaxovat v houpačkách, zapůjčit si piknikový set nebo se usadit na zahrádce.
Praha 3, Praha

Sky Suite Hotel – luxusní ubytování na Žižkovské věži

Ubytujte se v šestihvězdičkovém jednopokojovém hotelu – apartmá. Položte se do prostorné postele a pozorujte Prahu z ptačí perspektivy obklopeni nejmodernějšími technologiemi a profesionálním personálem.
Praha 3, Praha

U Mariánského obrazu

Restaurace U Mariánského obrazu kousek od. Žižkovské věže podává tradiční českou i steakovou kuchyni.
Praha, Praha

Pizza Gatto Nero Vinohrady

Italské bistro na Vinohradech nabízí poctivou pizzu z těch nejkvalitnějších surovin.
Praha 3, Praha

Sugar MaMa – netradiční sladké v centru Prahy

Mezi pražským Žižkovem a Vinohrady najdete krásnou cukrárnu s domácími netradičními dezerty – věnečky, dorty nebo třeba punčové řezy na prodej i na zakázku.
Praha 3, Praha

Mr G's Asian

Asijské bistro s velkým thajským vlivem, společný koncept šéfkuchaře a restauratéra Riccarda Lucque a šéfkuchaře Grega Haynese.
Praha, Praha