Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Joe Cocker – Fire it up
Hudební a divadelní akce

Joe Cocker – Fire it up

Slavný anglický zpěvák Joe Cocker, proslulý svým jedninečným hlasem a vášnivým projevem se vrací do Prahy v rámci svého evropského halového turné Fire it up. Hluboký prožitek, který dokáže vložit do nezaměnitelného chrapláku, se stal pro otce bílého soulu poznávacím znamením a ochrannou známkou.
Joe Cocker navázal na úspěch platinou oceněného alba Hard Knocks návratem do nahrávacího studia s producentem Mattem Serleticem a výsledkem je nová, vynikající deska nazvaná FIre it up. Album obsahuje klasické soulové písně, silné balady i velmi energické skladby.

Živé hraní je – a vždy bylo – nedílnou součástí práce Joe Cockera a ten si je vždy nesmírně užívá. Na svém posledním světovém turné Joe Cocker vystoupil ve vyprodaných halách v Evropě, na Středním východě, a poprvé i v Jižní Americe. Nové koncertní termíny umožní evropským fanouškům slyšet skladby jak z nové desky Fire It Up, tak i klasické hity jako You Can Leave Your Hat On, Unchain My Heart nebo Up Where We Belong.

Joe Cocker je po více než čtyřech desetiletích v hudebním byznysu stále jedním z celosvětově nejúspěšnějších a nejpopulárnějších umělců. Mnoho z jeho 22 studiových alb bylo ověnčeno platinou, obdržel cenu Grammy, Zlatý glóbus, Cenu Akademie a Řád britského impéria. Joe Cocker je, stručně řečeno, opravdovou hudební legendou.

Joe Cocker pochází ze Sheffieldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti si odbyl v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník. Mistr pěvec Joe Cocker si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném woodstockém festivalu v roce 1969. Přestože má za sebou řádku úspěšných studiových alb, pro geniálního soulmana vždy platilo, že to nejlepší ze sebe vydával na pódiu. Ne nadarmo patří k jeho nejúspěšnějším deskám živé dvojelpéčko Mad Dogs And Englishme“ z roku 1970.  Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností. Skvělé hudebníky má Joe i ve své doprovodné kapele, se kterou vystoupí i v pražské O2 areně.
 

Mistrovství České republiky ve šplhu na laně v Galerii Harfa

Galerie Harfa se již poněkolikáté stane dějištěm Mistrovství České republiky ve šplhu na laně, disciplíně, v níž Československo zásluhou Bedřicha Šupčíka získalo v roce 1924 v Paříži svou první olympijskou medaili.
Praha 9, Praha

DinoPark Praha – listopad pro děti jen za 50 Kč!

Nejen pro děti, které mají rády dinosaury, bude určitě velkým zážitkem návštěva DinoParku v Praze. Nachází se přímo na střeše Galerie Harfa, což už je samo o sobě výjimečné. Celý listopad mají navíc děti v doprovodu dospělé osoby vstupenku jen za 50 korun!
Praha 9, Praha

Na hraně 50/On the Edge

Velkolepý koncert Pavla Šporcla a hostů k umělcovým 50. narozeninám.
Praha 9, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Saunování v saunovém světě Saunia v Galerii Harfa

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Galerie Hala C Praha 9

Nový kulturnío prostor Galerie Hala C v pražské Libni.
Praha 9, Praha

Inline zóna v Galerii Harfa

Inline zóna v Galerii Harfa nabízí prostor pro inline bruslení během zimního období.
Praha 9, Praha

Avatar VR herna Praha

Zažijte ve virtuálním světě to, co v reálném nemůžete. Projděte se po mořském dně nebo pod nohama dinosaura. Užijí si jednotlivci, ale i celé rodiny s dětmi od 5 let až po babičku s dědečkem.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha