Úvod > Kalendář akcí > Pivovarské slavnosti Holba
Gastronomické akce

Pivovarské slavnosti Holba

Brána hanušovického pivovaru se otvírá všem milovníkům skvělého piva, pohodové muziky i pivních soutěží. V sobotu 3. září od 13:00 začínají tradiční Pivovarské slavnosti HOLBA. Celou akci vám zpříjemní oblíbené kapely, jako jsou No Name, Jelen nebo Lenny. Kulisu dotváří horizont jesenické přírody.
Brána hanušovického pivovaru se po roce opět otvírá všem milovníkům skvělého piva, pohodové muziky i pivních soutěží. V sobotu 3. září od 13:00 začínají tradiční Pivovarské slavnosti HOLBA. Celou akci vám zpříjemní oblíbené kapely, jako jsou No Name, Jelen nebo Lenny. Neodmyslitelnou kulisu dotváří horizont dechberoucí jesenické přírody.
 
Historie pivovaru Holba spadá až do roku 1874. Přestože technologie 21. století ovlivnily také výrobu piva, v hanušovickém pivovaru si zakládají na tradičních postupech. Pivo kvasí na otevřené spilce a zraje více než měsíc stejně jako za starých časů. I to se promítá do jeho celkové chuti. A koho by nelákalo ochutnat orosený půllitr přímo od zdroje? Skvělou příležitostí jsou již 18. Pivovarské slavnosti HOLBA. Na Pivovarských slavnostech, které proběhnou v sobotu 3. září od 13:00, sice hraje prim pivo, ale akci si užijí všichni, kteří mají rádi zábavu, hudbu i soutěže. Pestrý program bude bavit celou vaši rodinu nebo partu přátel. V podhůří Jeseníků se rozezní tóny interpretů, jakými jsou No Name, Jelen, Lenny a mnoho dalších. Noční oblohu zase rozzáří ve 23:00 pestrobarevný ohňostroj.

Provozovatel

Pivovar Holba a.s.

Pivovarská 261
788 33 Hanušovice
Tel.:
+420 583 300 900
Email:
marketing@holba.cz
Email:
sarkapelcova84@gm...
GPS:
50,069930 16,927689
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
Město:
Hanušovice
 

Vstupné

Cena: 390 Kč

Poznámka:Děti do 140 cm zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Mamutov u Chrastic

Kemp Mamutov u Chrastic

Staré Město, Olomoucký kraj
Chata Vlčina pod sjezdovkou Štědrákova Lhota

Chata Vlčina pod sjezdovkou Štědrákova Lhota

Ruda nad Moravou, Olomoucký kraj