!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ježíškovka v Borovné
Osvětlená alej
"> Osvětlená alej "> Andělská křídla "> Zimní krajina kolem cesty "> Vánoční okénko "> Diplom (nejen) pro děti "> Vánoční strom přání "> Dům č. 15 "> "> Kouzelný kufr na dopisy pro Ježíška
4.12.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Ježíškovka v Borovné

  • 27. listopad 2021 14:00 - 20:00
  • 4. prosinec 2021 14:00 - 20:00
  • 11. prosinec 2021 14:00 - 20:00
  • 18. prosinec 2021 14:00 - 20:00
Ježíškovka v Borovné s vánočním stromem přání.
Čtyři adventní SOBOTY od 14 do 20 hodin se v malebné vísce BOROVNÁ – nedaleko města Telč (cca 5 km) – koná JEŽÍŠKOVKA. Tajuplná CESTA osvětlenou ALEJÍ, kterou dojdete až k vánočnímu STROMU PŘÁNÍ s kouzelným KUFREM. Poté na všechny děti čeká v domě č.15 diplom s razítkem a také dobroty z pece!

Na konci malé vísky Borovná, kde končí silnice a dál už musíte jen po svých, se vydáte na příjemnou procházku zimní krajinou svérázné Vysočiny. Nenáročnou cestu s příznačným názvem Ježíškovka zvládnou bez problémů kočárky (v případě sněhu doporučujeme raději boby či sáně) i malé děti.

Cesta začíná na úpatí tajemného borovenského kopce a světýlka v ní vás dovedou až ke staré moudré bříze – vánočnímu stromu přání, kde budete moci nechat – buď zavěšený na levitujícím stromečku nebo vložený do kouzelného kufru – svůj DOPIS pro Ježíška (pokud vám nebude chtít ukázat vaše dítko, co si přeje, nenápadně připište na dopis svůj email, zašleme vám fotografii jeho přání).

Po zdárném návratu z cesty bude v domě číslo 15 (neminete, půjdete kolem, navíc uvidíte ceduli) na vaše děti čekat DIPLOM s RAZÍTKEM Ježískovky a pro všechny také otevřené VÁNOČNÍ OKÉNKO, odkud se bude podávat na peci vařená: horká čokoláda, vánoční mošt, ale i adventní teplý štrůdl a další DOBROTY!
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí