!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Putování za Ježíškem

Putování za Ježíškem

Kdy 15. prosinec 2019 13:00 - 16:00 Akce pro děti
Pohádkový les pro děti od 2 let.
 Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly bačovi najít  ztracenou ovečku, upekly s kuchařkou cukroví pro Ježíška a pochytaly třem králům jejich splašené koně?  Vezměte je s sebou v neděli 15.12. do Klatov na pohádkové Putování za Ježíškem.

Od 13 do 16:00 hodin  zde Městské kulturní středisko Klatovy pro Město  Klatovy ve spolupráci s agenturou Velká dobrodružství připravili odpolední program adventní pohádkový les s herci v krásných kostýmech. Ti budou představovat postavy z Betléma, které se vypravily pozdravit malého Ježíška. Protože je však před nimi dlouhá cesta a nastraženy jsou nejrůznější překážky, děti jim budou muset pomoc úkoly vyřešit tak,  aby se za Spasitelem dostaly.  Na startu na náměstí Míru  vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli –  rovněž na náměstí  - pak od andělské bytosti  dostanou všichni malí poutníci malý dáreček. 
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí