Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Advent na farmě Apolenka
Přijeďte se zúčastnit a projít se po areálu farmy se spoustou zvířátek.
Na statku Apolenka ve Spojilu zahájí vánoční čas o první adventním víkendu, v sobotu 27. 11. Na programu bude výroba svícnů, zdobení jablíček a pomerančů a povídání o adventu.

4. 12. přijede do Apolenky Mikuláš, čert a anděl. Pro děti budou připraveny vyjížďky na koních a pro nasávání vánoční atmosféry a zahřátí budou připraveny horké nápoje. Chcete si udělat příjemnou adventní procházku, pozdravit zvířátka a donést jim třeba nějaký dárek?

Přijďte na Vánoční nadílku do APOLENKY poslední adventní neděli 18.12. 2022. Od 14:00 budou moci návštěvníci nosit dárečky pro zvířátka, připravena bude také ochutnávka a prodej mléčných produktů přímo z farmy a otevřít se chystá i bistro Chlívek. V 16:30 proběhne zpívání u vánočního stromu. 

Provozovatel

Farma Apolenka

Na okrajích 156
Spojil
530 02 Spojil
Tel.:
+420 775 614 618
Email:
barbora.horackova...
WWW:
www.apolenka.org/
GPS:
50,048004 15,820815
 
Region:
Pardubický kraj
Oblast:
Pardubicko
Tipy na výlet:
Spojil a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Kreslíme a malujeme pod křídly architekta Gočára

Profesionální vedení včetně kvalitních výtvarných potřeb a pitného režimu.
Pardubice, Pardubický kraj

Dynamo 100 – výročí 100 let pardubického hokeje

Oslavte 100 let pardubického hokeje výpravou do minulosti. Unikátní výstava na Zámku Pardubice nabídne návštěvníkům ucelený pohled na vývoj pardubického hokejového klubu od roku 1923 až po současnost.
Pardubice, Pardubický kraj

Expozice S.K.L.E.M. v Pardubicích

Pardubická sbírka moderního českého skla je u nás i v zahraničí respektovanou kolekcí jak svojí početností, tak kvalitou zastoupených exponátů.
Pardubice, Pardubický kraj

Grand Festival smíchu 2023

Pardubice se na jeden týden opět stanou hlavním městem smíchu! Východočeské divadlo Pardubice bude totiž hostit XXIII. ročník Grand Festivalu smíchu, který je svým zaměřením zcela unikátní, neboť se věnuje výhradně komediálnímu žánru.
Pardubice, Pardubický kraj

Farma Apolenka

Kousek od Pardubic je statek. Jmenuje se Apolenka. Máme tu koně, kteří léčí prostřednictvím hiporehabilitace. Pomáháme najít práci lidem se zdravotním hendikepem. Nabízíme ustájení koní a provozujeme jezdeckou školu. Pořádáme parkurové závody, příměstské tábory i vzdělávací akce pro děti.
Spojil, Pardubický kraj

Sup Pardubice

Už jste někdy přemýšleli, jaké je to chodit po vodní hladině? Přijďte si vyzkoušet atraktivní a zároveň novou rekreační aktivitu v Pardubicích.
Pardubice, Pardubický kraj

Akvadukt na vodním kanálu Halda

Akvadukt na vodním kanálu Halda najdete nana okraji Pardubic. Vede přes takzvaný Spojilský odpad a stojí tu už od roku 1496.
Pardubice, Pardubický kraj

Akční galerie – kreslíme a malujeme v Pardubicích

Výtvarné kurzy v Akční galerii v Pardubicích tvoří obsahově základ jakéhokoliv výtvarného vyjadřování. Nejde o klasickou výtvarku, kde se pracuje s různými nadstavbovými technikami, ale základem zůstává pozorování objektů a kresba linií, tvarů, modelace světlem a stínem.
Pardubice, Pardubický kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Staročeské medové perníky v Pardubicích

Rodinná cukrárna a perníkárna u Janošů v Pardubicích! Ochutnejte medové perníčky s kávou, čajem, mlékem nebo perníkovou medovinou a vyzkoušejte si sami zdobení perníku. Nejmladší z nejstaršího perníkářského rodu v Pardubicích Pavel Janoš vám povypráví o historii výroby perníku v Čechách i ve světě.
Pardubice, Pardubický kraj

Pivovar U Vojtěchů

Pivovar v pardubické části zvané Studánka vznikl v rodinné restauraci s dlouholetou tradicí, která se začala psát již v roce 1924. Od roku 2020 se zde kloubí poctivé domácí pivo spolu s dobrou kuchyní.
Pardubice, Pardubický kraj

Restaurace Rybárna v Pardubicích

Restaurace Rybárna je umístěna v parku na břehu Matičního jezera. Kompletně byla zrekonstruována v roce 2006 do dnešní podoby. Restaurace má kromě hlavního lokálu 2 salonky a 2 letní terasy, z nichž jedna, krytá, je s výhledem na jezero a druhá u velkého oploceného dětského hřiště.
Pardubice, Pardubický kraj

Hotel Zlatá Štika v Pardubicích

Hotel Zlatá štika nabízí ubytování v klidné části Pardubic jen pár desítek metrů od historického centra města. Nedílnou součástí hotelu je restaurace, pivnice Formanka, vinný sklípek, kongresový sál a salónky.
Pardubice, Pardubický kraj