Úvod > Kalendář akcí > Ještěd Ski Opening – zahájení sezóny ve Skiareálu Ještěd
Ještěd Ski Opening - zahájení sezóny ve Skiareálu Ještěd
"> "> "> "> ">
18.12.
19.12.
Přidat foto
Sportovní akce

Ještěd Ski Opening – zahájení sezóny ve Skiareálu Ještěd

Celodenní skipasy i s večerkem za pouhých 590 korun na vybraný den. Tak bude o víkendu vypadat dlouho očekávané zahájení lyžařské sezóny na Ještědu.
Po celý víkend od 18. do 19. prosince nabídne Skiareál Ještěd návštěvníkům lyžovačku doslova od rána až do noci, a to za neuvěřitelnou cenu 590 korun, která se již nebude opakovat. Odstartovat den můžete navíc už rovnou se svítáním. Premiéru bude mít na Ještědu totiž Fresh Track – fantastické ranní lyžování na čerstvě urolbovaném svahu ještě před oficiálním otevřením lanovky zakončené bohatou horskou snídaní. Velkým lákadlem bude nepochybně samotná nově otevřená sjezdovka, která výrazným způsobem zlepšila podmínky pro rekreační lyžaře a rodiny s dětmi. Sjezdovka široká 45 metrů a dlouhá 1,5 km je příkladem přehledné a bezpečné sjezdovky nabízející prostor pro skvělou lyžovačku nejen začátečníkům, ale i náročnějším fanouškům carvingového lyžování. Letos se navíc dočkala špičkového umělého LED osvětlení a nabízí i možnost večerního lyžování v té nejvyšší kvalitě.

Po lyžování si nenechte ujít ani zahajovací party. U nově otevřeného Aprés ski baru Nová Skalka na dojezdu sjezdovky bude v sobotu od 15 hodin hrát legendární DJ Friky, který patří k mezinárodně nejžádanějším zástupcům české hudební scény. Během openingu si na své přijdou i děti. Čeká je taneční a zábavní program, soutěže o drobné ceny, ochutnávka dětských svačinek i maskot Kubík.

Novinkou letošní sezóny na Ještědu je možnost zakoupení nejvýhodnějších skipasů online prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Skipasy bude možné po celou sezónu nakupovat podobně jako letenky za flexibilní ceny. Pouze na tento víkend zakoupíte denní skipas i s večerním lyžováním za pouhých 590 korun. Stejně tak i skipas na historicky první Fresh Track na Ještědu.
 

Provozovatel

TMR Ještěd a.s.

Horní Hanychov 577
460 08 Liberec
Tel.:
+420 737 222 499
Email:
info@skijested.cz
WWW:
www.skijested.cz
GPS:
50,734076 14,997102
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
 

Vstupné

Cena: 590 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hospoda Domov v Liberci

Hospoda Domov v Liberci

Liberec, Liberecký kraj
Treehouse pod Ještědem

Treehouse pod Ještědem

Proseč pod Ještědem, Liberecký kraj
Kupole Leontýnka u Ještědu

Kupole Leontýnka u Ještědu

Liberec, Liberecký kraj
Chalupa 33 – kvalitní ubytování v Hořeních Pasekách

Chalupa 33 – kvalitní ubytování v Hořeních Pasekách

Světlá pod Ještědem, Liberecký kraj